První příspěvek k nám dorazil od čtenářky s nickem Heligona. Při svém výběru tvrdošíjně trvala na hnědých očích. Do jakých očí se dívá dnes vám prozradí sama...

V době, kdy jsem začínala koukat po zástupcích opačného pohlaví, ustanovila jsem si jakéhosi pana ideálního.Požadavky jsem měla jasné. Akceptovala jsem pouze hnědooké blonďáky. Ano, neobvyklá kombinace, ale já to tak prostě chtěla. Později jsem byla schopná ustoupit z těch světlých vlasů. Z tmavě hnědých očí nikdy.
Asi v šestnácti jsem se zamilovala do Dextera Hollanda, zpěváka ze skupiny Scooter. To byl jediný nehnědooký chlap, kterého jsem byla ochotna akceptovat. Tato jediná výjimka trvala dlouhou dobu. Pak byl do výběru zahrnut i Vanilla Ice. Jeho film "Chladný jako led" jsem si pouštěla stále dokola.
Potencionální partneři ale museli mít hnědé oči. Bez výjimky. S několika takovými jsem se i na chvilku "sešla", dlouho to však nikdy netrvalo. Mou první lásku jsem poznala na diskotéce. Oči mi v té chvíli byly ukradené. Asi by mi moc nevadilo, kdyby mu na hlavě kvetla jabloň. Ráno jsem usilovně přemýšlela, jaké že ty oči měl. Neúspěšně. Ani při druhém setkání jsem to nezjistila. Taky tam byla tma. Na třetí schůzce - už na světle - jsem dlouze zkoumala jeho oči. Měl v nich malé hnědé tečky. Hurá!
Pokračovalo to v podobném duchu. Vlastně žádná z mých vážnějších známostí ty vyžadované hnědé oči neměla. Ve skutečnosti jsem se do těch mých vysněných očí nikdy pořádně nepodívala. Nevadí, kdykoliv si je mohu detailně prohlédnout v zrcadle. Můj současný přítel má oči čistě modré a kupodivu se do nich dívám moc a moc ráda.

Heligona

Text neprošel redakční úpravou


 

A jak jste na tom vy, milé dámy? DNEŠNÍ TÉMA ZNÍ: Můj partner musí bezpodmínečně mít...

Co vás na mužích nejvíce přitahuje? Na co hledíte ze všeho nejdříve? A co vám naopak vadí a nedokázaly byste to u partnera přejít, nehledě na to, jak úžasný by jinak byl?

Neváhejte a pište, pro co máte u mužů slabost. Také mě bude zajímat, jestli jste nakonec zakotvily s partnerem, který váš požadavek/ky splňoval, nebo jste se zkrátka smířily s realitou.


Své příspěvky můžete už nyní posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz. Tentokrát budeme soutěžit o krásný balíček vlasové kosmetiky značky Schauma, který obsahuje šampon, kondicionér a vyživující balzám ve spreji.

 

schauma