64787e4058316obrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Daří se vám dobře a dál se vám i tak dařit bude, pokud v sobě udusíte všechny zbytečné pochybnosti. Žijte tady a teď a opravdu si nepřipouštějte starosti, které mohou přijít, ale také nemusí. Nikdo nemluví o tom, že se máte zbavit své pověstné zodpovědnosti, jen se uvolněte a užívejte si všechno kolem.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Netlačte tolik na pilu a nechte věci plynout. Není vám to moc vlastní, ale určitě stojí za to se překonat a poté začne do sebe všechno krásně zapadat. Dejte si pozor jen na své zdraví a víc o ně pečujte, rozhodně to má smysl.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Přijdete s novým nápadem, jak zlepšit komunikaci a spolupráci v pracovním týmu a brzy vám to přinese ovoce. Kolegové si všimnou vaší kreativity a zapálení a vy se budete moci těšit z dobré pověsti a velké oblíbenosti. Možná dostanete i přidáno.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Jak dlouho jste neviděli své staré dobré přátele? Stále se věnujete těm novým a soustředíte se na seznamování, ale zatracovat staré kamarády se nikdy nevyplatí. Až od nich budete potřebovat pomoc, je možné, že se jí budete těžko domáhat.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Léto pomalu klepe na dveře a vy máte stále o několik čísel větší oblečení, než jste chtěli? Nyní máte poslední možnost zatočit s kily navíc a pořádně se do toho opřít. Teploty vám budou přát venkovnímu sportu, ale o lehké stravě, plné ovoce a zeleniny.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Očekáváte od sebe velké výkony a ten tlak, kterému se sami vystavujete, je nepříjemný. Zvolněte. Nadechněte se. Není třeba být stále 100%. Odpusťte si chyby a všechno bude skvělé. Užijte si další prima týden.  
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Zasloužíte si konečně trochu odpočinku. Máte pocit, že jste ve stresu a v jednom kole. Myšlenkami nevíte, co dřív. Zkuste si dát alespoň dva dny pořádnou pauzu a vypnout. Vše vám pak půjde lépe od ruky.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Někdo ve vašem okolí vás už bude mít plné zuby a řekne vám něco, co jste možná slyšet nechtěla. Dejte si pozor, na svou reakci. Můžete konflikt prohloubit nebo naopak ukázat, že jste nad věcí.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Ačkoli se vám poslední dobou vše daří, přepadá vás i tak špatná nálada.  Zkuste pozvat kamarádku na kávu nebo sklenku dobrého vína a společně si promluvte. Třeba přijdete na kloub tomu, co vás trápí.  
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Měli byste konečně přestat odkládat věci na později. Nakonec je budete muset stejně udělat. Navíc by se mohlo také stát, že se vám tyto úkoly nakupí a vy se potom budete muset prohrabávat hromadou svých restů.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Ani nevíte, jak se to mohlo stát, ale najednou vám zbývá spoustu volného času. Ačkoli na to nejste zvyklí, zkuste ho využít nějak smysluplně. Můžete se například naučit nějaké nové jídlo nebo přečíst dlouho odkládanou knihu.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Tento týden vás čeká jedno pořádné překvapení. To, jak s ním naložíte, bude už jen na vás. Budete se cítit skvěle a nic vám jen tak nezkazí náladu. Na konci týdne si však dejte pozor na alkohol.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama