Zdravím všechny zakomplexované,

co si budem povídat, komplexy má snad každý z nás. Od malinka se potýkám s vlnobitím kolem pasu, naducaným pozadím, no prostě s pár kily navíc. Ale příroda na mě byla docela hodná, a když už mi přidělila pár kilo navíc (no spíše nadměrnou žravost), přidělila mi postavu souměrnou, to jest, jak říká můj přítel, pětky prsa narvaný ve čtyřce podprsence, pas že by se dal omotat vařenou špagetou a podstavec, že by se za něj nestyděla socha svobody, a docela roztomitej xichtík.

Najdou se rejpalové (většinou překvapivě z dívčích řad), ale najdou se i lichotníci, i když? Pracuju ve firmě jako sekretářka a jeden den jsem byla oblečena v úzké černé sukni a černém tričku (černá mi prý sluší) s roláčkem, které bylo  vodorovně prořízlé, a onen průřez odhaloval žlábek oněch pětek narvaných ve  čtyřce podprsence.

Dorazil k nám  na jednání jeden sympatický pan ředitel,  tak jsem se ho šla zeptat, co bych mu mohla nabídnout k občerstvení... nasadila jsem úsměv filmové hvězdy, uhladila sukýnku, vešla dovnitř a s roztomilostí mně vlastní jsem vyřkla onu větu.

Podíval se na mě zasněně a takovým tím rozvážně pomalým hlubokým hlasem mi s vlídným úsměvem povídá: ,,Slečno, když Vás vidím, já bych si tak dal... buřta!" Co k tomu dodat? Polilo mě horko, zrudla jsem, moje sebevědomí kleslo hodně pod bod mrazu a vždycky, když se prohlížím před zrcadlem a říkám si, že mi to docela sekne, jako na potvoru si vzpomenu na buřta. (Ono tričko jsem zahodila a od té doby nejím buřty - a to mi dřív tak chutnaly).

Pa rarášek


Ale no taaak! Jezte buřty!:)
Je velice pravděpodobné, že onen pan ředitel je miloval ještě víc než vy. S trochou vědy vás třeba zbavíme komplexu. Takže asi takhle:

Pan ředitel miluje uzeniny, má rád i ženy, ale teoreticky zrovna nějakou dobu neměl v puse nic jiného než toho buřta. Uvidí pohlednou, co pohlednou, krásnou ženu! Reakce je zcela fyziologická. Spustí se mu sliny. Receptory chtění a chutě zapracují, v tu chvíli to není ředitel, ale zvíře! Nejkratší cesta tady vedla k té části mozku, spojené s primárními pudy – tedy se sexem a jídlem.

Nemohl říct, že by si dal vás, když vám to tak sluší, protože to by se nehodilo. Bohužel v tu chvíli pro něj bylo druhé největší pokušení v buřtu (a bylo to hned vedle). Nešťastně to vyslovil.

Závěr: Byla jste k sežrání!

Uf. Dobrý?:)

Reklama