Krásné a zdravé vlasy jsou korunou každé ženy. Jen z pěstěných vlasů lze vytvořit nádherný účes, ve kterém se cítíme dobře a samy sebou. Máme-li nádherné vlasy, cítíme se skvěle, někdy to ale může být i naopak.

Gliss Kur otevírá nové dimenze péče o vlasy. Odborníci od Schwarzkopf Henkel vyvinuli exkluzivní, vysoce účinnou péči Gliss Kur s přísadou 19 aktivních ingrediencí, proteinů a vitaminů, nezbytných pro úplnou regeneraci vlasů, které jsou zkombinované do jediné, maximálně intenzivní pečující receptury. Gliss Kur Total Repair 19 působí hluboko uvnitř vlasu i na jeho povrchu: uvnitř je regenerováno jádro vlasu a obnovována vlasová struktura, na povrchu je vlas uhlazován, takže zůstává uzavřený, a  chráněný před dalším poškozením.

Krásné a zdravé vlasy jsou korunou každé ženy. Jen z pěstěných vlasů lze vytvořit nádherný účes, ve kterém se cítíme dobře a samy sebou. Máme–li nádherné vlasy, cítíme se skvěle, někdy to ale může být i naopak. Proto jim věnujeme maximální péči, regenerujeme je a staráme se o ně.

Gliss Kur Total Repair 19 – maximálně intenzivní vlasová péče. 

Nová regenerační řada Gliss Kur Total Repair 19 se skládá z osmi přípravků a v sortimentu značky Gliss Kur nahrazuje řadu Pro suché a lámavé vlasy. Každodenní péči nabízejí Regenerační šampon,  balzám a Express-Repair kondicionér Total Repair 19, doplňkovou péči pak Regenerační maskakúra Total Repair 19, Regenerační kúra pro bohatý lesk a dvě exkluzivní, vysoce účinné novinky v podobě  Okamžité regenerující kúry a 2fázové kúry Total Repair 19.

Okamžitá regenerující kúra Total Repair 19 je oplachová péče pro  velmi suché a silně poškozené vlasy.  Díky intenzivně regenerující receptuře stihne již za 1 minutu působení obnovit vlasovou strukturu, vlasy uhladit  a dodat jim pružnost.  2fázová regenerační kúra Total Repair 19 je péče bezoplachová s dvousložkovou recepturou a dvojím účinkem. První fáze hloubkově regeneruje poškozenou vlasovou strukturu, současně druhá fáze perfektně vyhlazuje povrch vlasů, čímž vlasy získají oslnivý, dlouhotrvající lesk. Společným působením získáte zdravé vlasy příjemné na dotyk – okamžitě!

Přehled výrobků řady Gliss Kur Total Repair 19:

          

Regenerační šampon Total Repair 19: (250 ml, cca 75 Kč)

Regenerační balzám Total Repair 19: (200 ml, cca 75 Kč)

Express-Repair kondicionér Total Repair 19: (200 ml, cca 115 Kč)

Regenerační maska Total Repair 19: (200 ml, cca 130 Kč)

Regenerační kúra Total Repair 19: (150 ml, cca 100 Kč)

Regenerační kúra Pro třpytivé odlesky Total Repair 19: (150 ml, cca 145 Kč)

Gliss Kur 2fázová kúra Total Repair 19: (125 ml, cca 125  Kč)

Gliss Kur Okamžitá regenerující kúra Total Repair 19: (3x20 ml, cca 95 Kč)

 

Reklama