fjjgdgMoje milovaná Besinka nejen že dobře hlídá, ale ráda si pochutná na nějaké ňamce, právě ohlodává vepřovou uvařenou kost. Vždy ji čapne a někam si s ní zaleze, vyfotila jsem z okna, takže foto není moc kvalitní.

Jeden zážitek, ještě z doby, kdy jsme jezdili na naší zahrádku. V noci, když bývalo vedro, jsme nechávali karavan otevřený. V noci najednou šílený štěkot, vylítli jsme ven, co se to děje.

Ano, přes vrata přelézal chlap, sice ho znala, ale neměl to dělat. Řvali jsme jako protržení a nebýt toho, určitě by se mu zakousla do nohy. On byl silně opilý, ale taky byl pěkně v šoku, nečekal to, vždyť ho přece znala.

Ovšem vysvětlete psovi, že jenom jeden známý leze přes vrata. Druhý den, když vystřízlivěl, se přišel omluvit a stále jenom opakoval, ty potvoro, já tě mám tak rád, a ty bys mě málem sežrala. No konečně pochopil, že lézt přes vrata se nevyplácí, i když ho pes zná. Měl jsem jít okolo, no, jsem vůl, prohlásil.

Zdraví Věrulinka


Jak jste si určitě všimly, mazlíčkové pondělní téma dne se mimořádně vydařilo. Došly nám desítky vašich příběhů a krásných fotek. Celou řadu z nich jsme vydali už včera, další várku se budeme snažit zveřejnit v průběhu dnešního dne.

Více se dozvíte TADY.