Nová hledací soutěž je tady! Po nějaké době jsme pro vás opět připravili oblíbenou „hledačku“, kterou jsme spustili včera, 5. 6. 2014 ve 12.00!

Co můžete vyhrát?

Little Gold Dress EDP je určena pro všechny energické ženy, které chtějí zažít pocit jako na červeném koberci za záře reflektorů. Little Gold Dress si díky krásnému zlatavému flakónu zamiluje každá žena, která vyhledává luxus a potěšení...

Pokud patříte mezi ženy vyznávající eleganci a nadčasový styl, je pro vás Little Gold Dress to pravé. Parfém spadá do orientálně-květinově-ovocné kategorie a potěší vás vzrušujícími tóny mandarinky, jasmínu a ambry. Little Gold Dress udělá hvězdu z každé ženy!

Pravidla

Celkem ve dvaceti článcích magazínu, které vyšly od 12. května 2014, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

ctvrtek

Každý den, od čtvrtka do neděle (sobota a neděle je za jeden den), vyhrají 2 z Vás, celkem tedy 6 soutěžících! A to už stojí za to, co říkáte?

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 12.května 2014, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu a musíte být přihlášená!

Soutěž probíhá od. 5. 6. 2014 od 12 hodin, v pátek 6. 6. 2014 od 8 do 24 hodin. A celkem potrvá až do neděle 8. 6. 2014 do 24 hodin.

Hodně štěstí!

Reklama