Zima klepe na dveře a s ní období radosti a těch nejjemnějších momentů v okruhu našich blízkých. Všichni se těší na pečení cukroví, zdobení vánočního stromečku, rozbalování dárků nebo na polibek pod rozkvetlým jmelím. Zpříjemněte si předvánoční čas s veselým adventním kalendářem a dalšími čokoládovými dobrotami Milka, kterými potěšíte nejen sebe, ale i své nejbližší.
 
Hrajte o Adventní kalendář a salónky Milka v hodnotě 400 Kč!

Od úterý do čtvrtka můžete vyhrát Adventní kalendář a salónky Milka v hodnotě 400 Kč! Hledejte s námi!

A co musíte pro výhru udělat?
Buďte s Žena-in od úterý 27. 11. 2018 až do čtvrtka 29.11. 2018, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od 5.11.2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).
Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme každý následující den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od úterý do čtvrtka.

ut.jpg

V balíčku se můžete těšit na:
Úterý: Adventní kalendář a salónky Milka v hodnotě 400 Kč
Středa: Adventní kalendář a salónky Milka v hodnotě 400 Kč
Čtvrtek: Adventní kalendář a salónky Milka v hodnotě 400 Kč

Bez adventního kalendáře by nebyly Vánoce. Dnes už je jednou z neodmyslitelných vánočních tradic stejně jako vánoční stromeček nebo betlém. První takové kalendáře vznikaly již před necelými dvěma stoletími. Vyráběly se ručně a byly unikátními uměleckými díly. Dopřejte si ty nejjemnější předvánoční chvíle s hravými kalendáři Milka, ve kterých se skrývá 24 figurek z pravého alpského mléka s krémovou mléčnou náplní.
K dostání ve 200 g balení. Cena 179,90 Kč.

kalendar.jpg

Čokoládové bonbony nesmí chybět při žádných vánočních přípravách. Pestrobarevné obaly se doplňují s ostatními vánočními dekoracemi, což vykouzlí pravou Vánoční atmosféru. Více než stoletá česká tradice je opět v kurzu, proto neuděláte chybu, když na váš rodinný stromeček pověsíte čokoládové ozdoby ve slavnostním hávu. Vyjímat se budou i na svátečně ozdobené míse spolu s cukrovím. První balené čokoládové ozdoby si lidé mohli koupit již v roce 1897 v Praze. Dopřejte si ty nejjemnější Vánoce se salónky Milka. Lahodná mléčná čokoláda ve čtyřech lahodných variantách (mandle, jogurt, lískový oříšek, marcipán a mix) zaručeně dokreslí adventní pohádkovou atmosféru.
Doporučená cena: 215,90 Kč

salonky.jpg


 

Reklama