V magazínu Žena-in.cz si můžete zasoutěžit o stylové kabelky!

Avril Lavigne, Christina Aguilera a Naomi Campbell. Tři ženy, tři vůně a tři styly, všechny jsou rozdílné, ale dohromady tvoří dokonalé spojení smyslnosti, svůdnosti a nezkrotné vášně.

Kabelky máme připravené pro pět soutěžících!

Jak?

Pravidla jsou jednoduchá. Celkem do 15 článků a novinek v magazínu jsme ukryli fotku soutěžní kabelky (viz obrázek pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny fotky najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků vydaných od pondělí 8. března 2010.

Kabelka

Soutěž bude mít i druhé kolo, ve kterém budete porovnávat váhu své kabelky s kabelkou naší redaktorky Míši Kudláčkové. Pravidla druhého kola se dozvíte v pondělí 29. března v 8.00 dopoledne.

Abyste měli šanci na výhru, musíte nasbírat všech 15 obrázků!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 8. března až do 25. března 2010, datum vidíte vždy pod anotací článku.
Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

První část soutěž začíná dnes (pátek 26. března) v 17.00 hodin a končí v pondělí 29. března v 8.00 hodin. Během pondělka se dozvíte pravidla druhého kola!

Hvězdné vůně plné stylu. Vyhrajte kabelku!

Doplňte svou osobnost jednou ze tří hvězdných vůní. Tři ženy, tři vůně a tři styly, všechny jsou rozdílné, ale dohromady tvoří dokonalé spojení smyslnosti, svůdnosti a nezkrotné vášně. Avril Lavigne, Christina Aguilera a Naomi Campbell tři okouzlující ženy, které kromě své krásy a osobitosti mají společnou vášeň - výrobu parfémů. Tyto tři hvězdy módního a pěveckého nebe si pro vás letos připravily překvapení v podobě zmenšené verze jejich oblíbených vůní, které se stanou výborným doplňkem vaší kabelky. Díky praktickému balení v 10ml flakonku bude vaše vůně vždy s vámi. Vezměte ji s sebou na cesty, aby byl Váš oblíbený styl „v pohybu". S vůněmi od Avril Lavigne, Christiny Aguilery nebo Naomi Campbell se budete cítit v každičký okamžik dne jako celebrita.

kabelka

Soutěžte a vyhrajte stylový dárek - úžasné černé psaníčko se šik vyměnitelnou broží, která padne k vašemu stylu jako ulitá. Můžete si vybrat punkovou hvězdu Avril Lavigne, svůdné rty Naomi Campbell nebo smyslné krajkové okvětní lístky černé růže Christiny Aguilery - zkrátka jakýkoli styl vás napadne.

Reklama