GERnétic

Toužíte po relaxaci v centru Prahy, která se ponese v duchu přírody? Tak právě pro Vás jsou zde kosmetické salóny GERnétic „U kamínku“ a „U květinky“ na Praze 6 v ulici Slánská 10, nebo v salónu „Elizabeth“ na Praze 2 v Rubešově ulici 4, kde se Vám dostane nejen odborného ošetření celého těla, ale zároveň zde budete moci načerpat přírodní energii.

GERnétic

GERnéticVyvážený odpočinek a relaxace by měla být v dnešní uspěchané době nezbytnou součástí našeho života. Neměli bychom se bát relaxovat a vyhrazený čas pro odpočinek věnovat k udržení či znovunabytí vnitřního klidu a radosti ze života. Design salónů je inspirován samotnou přírodou. Je zde používána pouze přírodní kosmetika francouzské značky GERnétic. Kosmetika GERnétic nabízí komplexní ošetření celého těla, včetně celotělových zábalů. Jedná se o kosmetiku pro krásu, pohodu a příjemný pocit, udržuje pleť jemnou a hebkou. Zamezuje předčasnému stárnutí a zároveň řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy, lupénku, plísně. Ošetřuje tukové polštáře, celulitidu, zpevňuje a modeluje poprsí.

Prostřednictvím nejrůznějších speciálních masáží můžete nechat uvolnit celé Vaše tělo a zároveň tělo detoxikovat, ošetřit celulitidu a tukové polštáře, či stimulovat lymfatický systém. Chvíle nevšedního uvolnění, harmonie a vitalizace zažijete s programy SPA. Ty přináší intenzivní kůry k zeštíhlení a zformování těla, relaxační a detoxikační zábaly či peelingy. Ženy jistě ocení různé procedury ke zpevnění poprsí, depilace či speciální péči pro unavené ruce.

GERnétic

Společnost GERnétic vyvíjí a produkuje kosmetiku určenou pro profesionální práci kosmetiček a následně pro každodenní domácí péči o pleť.

Více informací naleznete na www.gernetic.cz.

GERnétic

Reklama