abs.jpg

Foto: Shutterstock

Když přijde na začátek naší fitness cesty, většinou bývá dost těžká. Člověk by nejraději viděl výsledky hned. Jenomže než se dostaví, chvíli to trvá a cvičení pak pomalu upadá. Klíčem ke kondici a dobrému zdraví je důslednost.

Pokud jste začátečník a přemýšlíte, kde začít, známá fitness trenérka Yasmin Karachiwala má pro vás pár zábavných cvičení, která můžete dělat „kdekoli a kdykoli“. Na svém Instagramu zveřejňuje videa s tipy na cviky k posílení problematických partií.

V následujícím videu začíná skoky s výkopy následované skokovými výpady, které jsou zároveň i dobrým kardiem k nastartování spalování. Další cviky jsou zaměřené například na hýždě nebo břišní svaly.

Jasmin Karachiwala v popisku zmiňuje, že začátečníci mohou provádět každý cvik 30 sekund, po kterých následuje 30 sekund aktivního odpočinku. Středně pokročilí mohou přejít ke 40 sekundám cvičení a 20 sekundám aktivního odpočinku. Pokročilým pak doporučuje 50 sekund následovaných 10 sekundami aktivního odpočinku.

Cvičit podle Jasmin můžete i na jejím YouTube kanále, který najdete taktéž pod jejím jménem Yasmin Karachiwala. Nachází se zde videa k jednotlivým cvikům i celé několikaminutové sestavy.

Zdroje: Youtube a Instagram Jasmin Karachiwaly