Fér rande, zajímavý seznamovací večer, má již od podzimu 2007 svoji tradici, a to každý měsíc na pražské Brumlovce. Koná se tam každý měsíc. A koncem tohoto, vúterý 28. dubna, se dočká svého speciálního pokračování. Akci snázvem Speciál Fér rande svojí přítomností podpoří pár Libor Bouček a jeho přítelkyně Jana Hlaváčková.

Speciál Fér rande proběhne vrestauraci Maranatha vbudově Brumlovka na Praze 4 od 18 hodin. Najednou se tu sejde 20 zajímavých mužů ve věku 27 až 40 let a žen stáří 25 až 38 let, kteří spolu vpočátku večera absolvují kolo osobních tříminutových rozhovorů. Na základě tohoto prvního setkání se pak dále rozhodnou, nalezli-li mezi svými protějšky někoho, koho by chtěli poznat blíže. Vdruhé části večera mají účastníci možnost poznat se během společenského programu.

Akce Fér rande je novou metodou seznamování, která se objevila ve světě v90. letech minulého století a dostala název speed dating. Podstatou metody je fakt, že vzájemné sympatie či antipatie se mezi lidmi zpravidla projeví během pár několika prvních minut.

„S tímto typem seznamování jsem se poprvé setkala ve filmu Hitch a bylo to velmi úsměvné, dovedu si takové situace živě představit. Líbí se mi tento způsob seznamování, protože hned vidíte, jak člověk vypadá a jak na vás působíoproti internetovým seznamkám, které jsou naprosto anonymnía v dnešní uspěchané době to může býtrychlá i zábavnácesta, kdybych byla takzvaně singl, klidně bych s kamarádkou na takovou akci zašla,“ úsměvně komentuje Jana Hlaváčková, přítelkyně Libora Boučka.

Seznamovací akce Fér rande podporuje systém Fair Trade, neboli spravedlivý obchod, který bojuje proti dětské práci a chudobě vrozvojových zemích. Vrámci seznamování tak mají aktivní účastníci možnost ochutnat Fair Trade dobroty.Chtěla byste zkusit seznámení tímto způsobem?