HLEDÁTE NOVÉHO PARTNERA?
5ac5ff95ac5e5obrazek.png

Pokud si přejeme navázat nový vztah, měli bychom se přesvědčit, že pro svého budoucího partnera máme ve svém životě vyhrazené místo. Poznáme to na prostoru kolem sebe. I lidé, kteří žijí sami a chtějí nalézt partnera, by měli mít v ložnici dostatečně velkou postel a pokud možno s nedělenou matrací. Přeplněná skříň a botník poukazují na to, že se neumíme ničeho zbavit, tedy ani vlastní minulosti. Jak si bude připadat partner, který si nebude moci dát do skříně ani košili a jeho kartáček na zuby se neustále povaluje po koupelně bez toho, aby měl své místo? A jak je to s místem u jídelního stolu a v obývacím pokoji? Nekriticky se podívejte, zda je tu s ním počítáno a pokud ne, ihned to napravte nebo přestaňte partnera hledat. Je možné, že ještě nejste vnitřně připraveni.

Pokud si přejeme najít partnera, neměli bychom mít v ložnici motivy samotných postav nebo fotografie kamarádů. Také pozor na nefunkční předměty, nepořádek nebo chaos, dopisy a dárky od bývalých partnerů.


YIN A YANG JAKO MUŽ A ŽENA

Jedním z hlavních principů ve Feng Shui je Yin a Yang. Jedná se o symbol rovnováhy, která vzniká tím, že se přitahují dva protipóly, kdy jeden se stává součástí druhého. Stejně tak i muž a žena se přitahují, doplňují a potřebují.

O Feng Shui se zajímá mnoho lidí. Je to pro ně směr, cesta, jak uvést svůj život, životní prostor do harmonie.

Za milé povídání děkujeme interiérové návrhářce Markétě Petříkové, ze studia www.vitr-voda.cz, která se touto filozofií zabývá.

Foto: Shutterstock.com

Mohlo by vás zajímat:

Uložit

Reklama