Celý tento týden můžete vyhrát krásné ceny v soutěži Hledejte ovečky, spěte jako v bavlnce a vyhrajte! Partnerem této soutěže je bylinný, nenávykový doplněk stravy GS Dormian.

Každý den jsou vybráni dva výherci. Výhrou je balíček, ve kterém najdete ovečku z jemného plyše od Albi. Ovečka je zároveň termoforem s vůní levandule – můžete si ji nahřát a používat ji jako polštářek. Součástí výhry jsou také dvě balení GS Dormian Rapid á 40 kapslí, což je bylinný, nenávykový doplněk stravy.

Pravidla soutěže jsou tato: Každý den musíte ve vydání najít všechny soutěžní obrázky, které jsou označeny soutěžním dnem (pondělí, úterý, středa, čtvrtek a pátek). Soutěžních obrázků je každý den 15.

Ve čtvrtečním ovečkovském klání mají štěstí tyto soutěžící:

  • marianaant
  • Tamule

Výherkyním gratulujeme a přejeme mnoho užitku a klidný spánek!

obr

O krásné balíčky můžete soutěžit ještě dnes!

Pro všechny, kteří mají potíže s usínáním, délkou či kvalitou spánku. GS Dormian Rapid je nenávykový bylinný doplněk stravy pro rychlé a příjemné usínání, klidný a posilující spánek po celou noc. 

Rychlá a šetrná cesta k odpočinku

Speciální kapsle se v těle rozpustí již za 4 minuty. Ke vstřebávání účinných látek tak může docházet ve velmi krátké době. GS Dormian Rapid obsahuje účinnou kombinaci 4 bylinných extraktů šetrných k Vašemu tělu. S usnutím pomáhají extrakty kozlíku lékařského, meduňky lékařské, chmele otáčivého a mučenky pletní.

Přípravek je nenávykový, bezpečný při krátkodobých i dlouhodobých potížích se spánkem.

GS Dormian Rapid: Budete spát jako v bavlnce

Bylinky, které jsou obsaženy v doplňku stravy Dormian Rapid:

  • Kozlík lékařský – kořen
  • Meduňka lékařská – nať
  • Chmel otáčivý – šištice
  • Mučenka pletní – nať

GS Dormian Rapid: Rychlý, silný, účinný. Budete spát jako v bavlnce. Více na www.dormian.cz

Reklama