Levný notebook = šťastné dítě i spokojená maminka

Repas notebook
je přesně to, co hledáte. Jedná se o výkonné mašiny za zlomek původní ceny. Repasované notebooky nejsou bazarové. Nejsou to ani žádné použité šunky bez záruky. Většinou jsou to otestované, vyčištěné a prověřené notebooky se zárukou. V GIGACOMPUTERU díky testování každého kusu získáte dokonce plnou dvouletou záruku zdarma.A kde se repasované ntb berou?

Jak vznikne repas notebook?

Každý repas je mnohem výkonnější a odolnější než s ním cenově srovnatelný nový notebook. Je to kvůli tomu, že se repasují pouze notebooky v pořizovací ceně nad 20 000 Kč. Jsou to laptopy, na kterých pracovali bankéři nebo vysoce postavení manažeři velkých firem. A Ti by žádný šunt nechtěli. Zhruba po dvou letech užívání své notebooky vymění za nové. Ty původní putují k takzvané repasi. To znamená, že se na notebooku vymění jeho poškozené viditelné části. Ty drahé součástky uvnitř notebooku, které ho dělají tak hodnotným, zůstávají původní. Repase obnovuje vzhled notebooku, ale snižuje jeho cenu. A to se vyplatí. Ale dávat původně manažerský notebook dítěti? Není to zbytečné?

Skoro nerozbitný notebook. To je repas

Není! Z repasu, který před nedávnem stál 25 000 Kč, se po repasi stává levný notebook. V tomto případě levný neznamená nekvalitní. Repas notebooky jsou z vysoce odolných materiálů. Plastové víko na nich rozhodně nenajdete. Většinou se jedná o pevný kryt ze slitiny hořčíku. A taková šasi už něco vydrží. Repasované notebooky jsou odolné vůči prachu, polití nebo nárazům. Některé jsou určené přímo do extrémních podmínek. Zvládnou tedy i pád na zem. A co si budeme povídat, dětský svět je plný extrémních podmínek. Tak proč svému dítěti kupovat nejlevnější nový notebook, který nic nevydrží, když repas máte mnohem levnější a kvalitnější?

B-kategorie = nejlevnější notebooky.

Repas notebooky z B-kategorie jsou vůbec ty nejvhodnější pro děti. Dětem udělají radost, Vám ušetří nervy, a hlavně Vám z nich nebude plakat peněženka. Jedná se vůbec o nejlevnější alternativu notebooků. V B-kategorii najdete plně funkční laptopy, které mohou mít drobný kosmetický nedostatek, jako například drobný škrábaneček na víku notebooku nebo známky užívání klávesnice. I přesto, že často tyto nedostatky uvidíte pouze pod lupou, snižují ještě více cenu repasů. A ruku na
srdce. Jak dlouho bude trvat Vašim dětem, než si na notebooku udělají nějaký ten šrám? Týden, den, hodinu?

Mami, půjčíš mi svůj notebook?

Sedněte si do svého oblíbeného křesla, nalejte si dvojku vína a představte si, že tuhle větu už nebudete muset poslouchat. No není to fantazie? Všichni víme, jak těžké je říct jim NE, nepůjčím. To přece nejde. Všechny svým dětem se sevřeným žaludkem půjčujeme své drahé pracovní notebooky. Trneme, aby se nám vrátily v původním stavu. Děti i noťasy. Notebooky bez šrámů, bez drobků a ideálně bez prasklého displeje. O smazaných dokumentech ani nemluvíme. A děti bez újmy z toho, co nám na PC našly. Když svým dětem pořídíte B-éčkový notebook, tyhle nervy Vám skončí. Budete mít jistotu, že notebook jen tak nerozbijí. Navíc u tak levného notebooku Vás nebude bolet každý šrám, který na něm děti udělají. GIGA B-éčko není žádné béčko. V GIGACOMPUTERU získáte 2 roky záruku zdarma i na notebooky z B-kategorie. Navíc si je můžete objednat z e-shopu a na prodejně před zaplacením prohlédnout a zkontrolovat.

Tak k čemu nový, když už zítra bude použitý?


Reklama