Do svátku všech zamilovaných zbývá už jen pár dní. Doposud  jste nenašla ten správný dárek nebo vám nezbyl čas, nějaký hledat? Těmito tipy od Mary Kay najdete to, co potěší. Inspiraci přinášíme i pro vaše pánské polovičky, aby věděli, čím vám můžou na letošního Valentýna udělat radost i oni.

Pánská kosmetika nikdy nezklame

Mary KayMary Kay® True Original™ Kolínská voda

Hodí se pro muže, který je občas nekonvenční, ale právě to jej činí zajímavým. Pro muže, ke kterému lidé vzhlížejí. Pro muže, který dělá správné věci, i když se nikdo nedívá. Pro muže, který možná nenosí oblek do práce, ale bez ohledu na jeho profesní dráhu, je to vášeň, ne práce, co ho dělá úspěšným. Pro muže, který je otcem, manželem nebo nejlepším kamarádem.

Více informací najdete ZDE

Mary KayVlasový a tělový šampon True Original™

Ke zmiňované kolínské přidejte vlasový a tělový šampon True Original od Mary Kay a máte vytvořenou skvělou pánskou kosmetickou sadu. Tento produkt zanechává pokožku jemně vonící, svěží a čistou.

Více informací najdete ZDE

Ženu kosmetikou neurazíš

Mary KayTimeWise® Sérum pro sjednocení tónu pleti

Ještě nikdy nic tak nerozzářilo pleť! S TimeWise® Sérem pro sjednocení tónu pleti změníte matnou pleť bez života na pleť, která bude zářit zdravím. Každodenním používáním odstraníte poškození, pigmentové skvrny, hyperpigmentaci i tmavé pihy. Obnovíte přirozený zářivý jas pokožky a mladistvý vzhled a vaše pokožka bude vyrovnaná a projasněná.

Více informací najdete ZDE

Mary KayForever Diamonds™ Parfémová voda

Žena používající Forever Diamonds™ miluje a užívá si život a má v sobě jiskru. Je plná nikdy nekončícího pocitu radosti, který z ní vyzařuje a je živen mnoha jejími vášněmi, vztahy a sny. Jako dokonalý doplněk s ní tento pocit štěstí jde, kamkoliv se vydá, což umocňuje její sebevědomí a krásu. Dnešní den a každý další je oslavou fascinujících zážitků, které si navždy uchová hluboko v srdci.

Více informací najdete ZDE

Zázračný kosmetická nezbytnost

Mary KayMary Kay® Skinvigorate™ Barevný čisticí kartáček

Stále se odličujete rukama? Je čas to změnit. Např. usazeniny a nečistoty nemůžete vidět, a tak si myslíte, že je vaše pleť čistá. Je to ale pravda? Mary Kay® Skinvigorate™ Čisticí kartáček vás přesvědčí o opaku. Kartáček jemně masíruje pleť a přitom odstraňuje nečistoty. Zároveň zlepšuje vstřebávání dalších přípravků péče o pleť. Dokonce i make-up se nanáší snadněji a rovnoměrněji. Při pravidelném používání kartáčku bude vaše pleť vypadat mnohem lépe než předtím.

Více informací najdete ZDE

Reklama