Podívali jsme se na oblíbené seriály a vybrali destinace, které si nesmíte nechat ujít.

Cítíte, že už to ve vašem manželství delší dobu skřípe? V tom případě není nic lepšího, než využít malé lsti a namluvit své drahé polovičce, že ji berete na dovolenou, jen aby se později ukázalo, že jde ve skutečnosti o párovou terapii na Bahamách. Přesně tak se rozhodla manželské problémy řešit Lois z animovaného seriálu Griffinovi. A jak že to s nimi dopadlo? Vzpoura místního obyvatelstva proti americkým turistům je dovedla z ordinace terapeuta až do vyhnanství v džungli. O Češích tam ale jaktěživ neslyšeli, takže budete v naprostém bezpečí.
5b34c223db181obrazek.png

Další tip na první pohled potěší především vaše ratolesti, ani vy však nemusíte zoufat. Disney World, čítající čtyři tematické parky a nespočet atrakcí, vyčaruje během chvíle úsměv na tváři každého dítěte a vy můžete v klidu dobíjet baterky v desítkách barů, restaurací, lázní a sportovních hřišť. Jen si dejte pozor, abyste si pořídili lístky do toho správného Disney Worldu, nebo můžete dopadnout jako Heckovi ze seriálu Průměrňákovi - vyčerpaní, naštvaní a rozhádaní ještě předtím, než vaše dovolená vůbec započne.
5b34c28307099obrazek.png

Dovolená na ranči mimo civilizaci ve stylu “takové moderní rodinky” Dunphyových může být skvělým způsobem jak se vrátit ke kořenům a zamyslet se sami nad sebou a svým posláním na zemi. V opačném případě vás alespoň může konejšit fakt, že jste se s celou rodinou pohádali na místě, kde jste se doposud ještě nepohádali. Při troše snahy je však americký západ vděčnou destinací plnou panenské přírody, který by byl hřích nenavštívit.5b34c23cbebfbobrazek.pngPokud vám jde čistě o odpočinek a nestojíte o poznávání zemí dalekých, může být okružní plavba tou pravou volbou. Nejnovější lodě jsou ve skutečnosti plovoucími městy, kde najdete vše od kadeřnictví po posilovnu. Bohužel existuje spousta věcí, které vám mohou vaši dovolenou snů zhatit. Mořská nemoc dokáže zamávat i s těmi nejsilnějšími z nás, a to nemluvě o přemrštěných cenách za prakticky cokoli. A co teprve, když zjistíte, že kabaretní zpěvák je ve skutečnosti hledaný zločinec. Ne vždy s vámi budou cestovat i elitní policisté Jake a Amy ze seriálu Brooklyn 99, takže si dopředu raději nacvičte pár hmatů a chvatů.5b34c25b67138obrazek.png

V případě, že jste si z naší nabídky nevybrali, bude asi nejlepší žal zapít sklenicí dobrého vína. Ozvláštnit můžete alespoň místo, kde k tomu dojde. Zajet si můžete například do New Yorku do jednoho legen-počkej si-dárního baru u MacLarena, který proslavil populární sitcom Jak jsem poznal vaší matku. Najdete tu tematické míchané nápoje i pokrmy, fotografie herců ze seriálu, když se sami zastavili na skleničku, a v neposlední řadě i promítání jednotlivých dílů. Pokud se vám ani tak nechce opouštět pohodlí domova, stačí naladit Prima Comedy Central a k MacLarenovi se přesunete pouhým stiskem tlačítka.
5b34c29da9816obrazek.png

Reklama