Dokonalost v každé situaci - přesně po tom touží každá dnešní žena. Jak ale dosáhnout perfektního vzhledu po celý den? Vaše hledání dokonalosti je u konce! ASTOR přináší nový make-up Perfect Stay 24h, na který se můžete opravdu spolehnout.

perfect stay

Perfect Stay 24h chce nejen 100% dostát svému jménu, ale nabízí ještě víc! Jeho unikátní složení Multi Action Matrix obsahuje složky působící proti:

  • přenosu: nezanechává šmouhy, nebledne a je odolný proti doteku
  • vlhkosti: zajistí perfektní vzhled, dokonce i v horkém a vlhkém počasí
  • vysušení: zanechává pleť příjemně zvlhčenou
  • únavě: udržuje pleť svěží po celý den
  • lesku: dodává pleti matný přirozený vzhled

perfect stayMake-up Perfect Stay 24h je chloubou nové generace. Jeho vývoji předcházelo 5 let výzkumu a 5 patentovaných technologií. Výsledkem je vynikající směs 6 high-tech komplexů, jež neobsahuje žádné oleje a udržuje perfektní vzhled po celý den. Perfect Stay 24h zanechává pokožku jemnou, pružnou a dokonale kryje všechny známky únavy - tmavé kruhy pod očima i unavenou pleť a také napomáhá zakrýt vrásky. Pleť je svěží a bez nežádoucího lesku po celých 24 hodin.

Dokonalý make-up si zasluhuje také dokonalé balení. Jednoduchý design elegantní skleněné lahvičky je ukončen černým uzávěrem. Perfect Stay 24h bude dokonalou ozdobou nejen vaší tváře, ale také vaší koupelny.

Make-up je doplněn o tužkový 24h korektor, který je ideální na zakrývání drobných nedostatků vaší pleti. Zamaskuje známky únavy a černé kruhy pod očima. Jemná konzistence bez olejů pleť ponechá prodyšnou celých 24 hodin.

Řada je obsahuje také pudr, který vaší pleti dodá přirozený a perfect stayjemně matný vzhled po celý den. Velice elegantní design a praktické balení pudru Perfect Stay je vhodné do každé kabelky. Součástí balení je zrcátko a aplikační houbička pro dokonalé nanášení na tvář či rychlou opravu vašeho make-upu během dne.

Nový make-up i pudr Perfect Stay jsou k dostání ve 4 odstínech, které vyhovují všem tónům pleti - od světlé přes neutrální až po teplý tmavší typ pokožky. Tužkový 24h korektor přichází ve 2 odstínech.

Make-up Perfect Stay 24h ... ... ... ... ... ... ... 329 Kč / € 12,49
Tužkový korektor Perfect Stay 24h ... ... ... 169 Kč / € 6,49
Pudr Perfect Stay 24h ... ... ... ... ... ... ... ... ... 269 Kč / € 9,89

Více informací najdete na stránkách www.coty.cz