Ode dneška až do neděle pokračuje naše hledací soutěž! Cena je sladká, výherkyně dostanou Zlaté polomáčené sušenky. Zkuste to taky!

Soutěž se jmenuje Hledejte SUŠENKY! a její druhá část probíhá ode dneška až do neděle. Soutěžte taky! Pravidla jsou jednoduchá a vyhrát může každá přihlášená čtenářka, která splní jednoduché podmínky. Výhry jsou celkem tři, každá obsahuje balíček Zlatých polomáčených sušenek v hodnotě 1000 Kč.

Pravidla

Celkem v šestnácti článcích magazínu, které vyšly od 1. června 2013, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Ale pozor! Soutěž je rozdělena na dvě části, i když obrázek bude stejný. Přečtěte si celou novinku.

sus

Připomínáme, že k tomu, abyste měla šanci vyhrát, musíte najít všech 16 soutěžních obrázků!

O co hrajeme?

V soutěži jsou tři balíčky Zlatých polomáčených sušenek v hodnotě 1000 Kč (viz foto níže). V první části soutěže bude jedna výherkyně (ta už proběhla), v druhé budou dvě výherkyně - tu hrajeme teď.

zlaté oplatky

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 1. června 2013, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž trvá až do neděle. Hledáme od dnešních 14 hodin až do nedělních 12 hodin.

Hodně štěstí!

Reklama