5f43a93558134obrazek.png
Foto: Shutterstock

Hledáme celkem tři dvojice, co s námi budou dva měsíce hubnout a získají na toto období od redakce balíček jídel a produktů KetoMix. Víme, že ve dvou se to lépe táhne a co teprve v partě šesti? Vzájemná podpora, sdílení zkušeností nebo receptů – to vše posílí vaši vůli zhubnout kila, která vám překážejí. Pojďte do toho s námi.  

Vyberte si parťáka a přihlaste se!

Máte nadváhu, nelíbí se vám vaše postava a plánujete se svými nechtěnými kily něco udělat a efektivně a jednoduše je shodit? Máte parťáka nebo parťačku, s kým se do naší výzvy zapojit?

Tři dvojice s nadváhou, které vybereme, v našem projektu budou s dohledem redakce hubnout dva měsíce.

Už se na vás těšíme! Stejně tak jako u předchozích projektů budeme u toho a zprostředkujeme ostatním, které hubnutí zajímá, vaše příběhy!

Podmínky projektu:

Podmínkou účasti je přihlášení dvojice (je jedno zda jste dvě ženy, dva muži, žena a muž – to necháme na vás). Během projektu je nutná vaše spolupráce s redakcí na článcích o průběhu vašeho hubnutí. Nejprve vás představíme čtenářkám, vyfotíme vás a následně se budete s ostatními dělit o své úspěchy a pocity. Podmínkou je i závěrečné focení v Praze. Pojedete tedy do Prahy 2x – na začáteční focení a pak na finální focení po skončení projektu.

Změna jídelníčku bude pro vás možná na začátku radikální. Ale uvidíte, jakmile se hubnoucí proces rozjede, bude vás bavit. Nebudete muset počítat kalorie, cvičit, nebudete mít hlad a na široké nabídce jídel si určitě pochutnáte. Ve své dvojici se navíc budete podporovat a motivovat.

S námi to zvládnete, ostatní čtenářky vám budou držet palce a budou obdivovat vaše úspěchy. Budete inspirací pro ty, co se zajímají o hubnutí a také se mohou se svým parťákem nebo parťačkou pustit do shazování nechtěných kil.

Jak se do této akce zapojit, abychom vás vybrali?

  • Musí vám být více jak 18 let a být z ČR.
  • Nezapomeňte, že dieta není pro každého, podívejte se, zda se to náhodou netýká i vás. Ideálně se před zahájením diety poraďte se svým lékařem.
  • Musíte být na stránkách www.zena-in.cz zaregistrovaný. Může vás přihlásit i naše čtenářka, která je u nás zaregistrovaná, ale pak budeme chtít, abyste se zaregistroval i vy.
  • Pod svým přihlášením nám vyplňte krátkou anketu a napište nám, proč bychom měli vybrat zrovna vás – krátký stručný příběh, kolik je vám let, kolik měříte, kolik vážíte, zda jste již nějakou dietu držel a kolik chcete zhubnout.
  • Všechny vaše příspěvky si pročteme a do 13. 9. 2020 vybereme adepty, které se zúčastní našeho projektu.

Zhubněte kila, která nechcete

Jak byly úspěšné čtenářky v minulých projektech se dozvíte v našem speciálu 

Jak se zapojit do projektu?

Vyplňte tuto krátkou anketu (odkaz najdete ZDE) – nezapomeňte, že musíte být na našich stránkách zaregistrovaní a přihlášení, aby se vám anketa zobrazila, děkujeme! Přihlásit vás může i naše čtenářka, která již zaregistrovaná je.

Případně se zaregistrujte zde.

Anketa probíhá na této stránce.

POZOR! PROSÍME O ZASLÁNÍ FOTOGRAFIÍ OBOU OSOB VE DVOJICI NA E-MAIL.

Na tento e-mail - soutez@zena-in.cz - zašlete fotografie osob ve vaší dvojici, s kým chcete hubnout a do předmětu napište jména obou osob ve dvojici. Do emailu nám napište i vaše přezdívky (nicky), pod kterými jste na www.zena-in.cz zaregistrovaní.

Musí tam být obě informace, abychom vás pak bez problémů mohli vyhledat a kontaktovat a přiřadit vaší fotografii k vaší osobě.

Do projektu se můžete hlásit do 13. 9. do 23:59.

Tato dieta je pro každého zdravého člověka, který potřebuje zhubnout a nechce přitom hladovět. Před jejím zahájením se vždy poraďte se svým lékařem a podívejte se na možné kontraindikace - pokud je máte, nehlašte se do projektu.


cévní a mozková příhoda
onemocnění štítné žlázy  
onemocnění dnou (léčba vysoké hladiny kyseliny močové)
onemocnění srdečně cévního systému v akutní i neakutní fázi (např.  onemocnění srdce, infarkt myokardu, angina pectoris, poruchy srdečního rytmu)  
veškerá onemocnění jater  
onemocnění žlučníku
onemocnění slinivky břišní
diabetes I. stupně (aplikace inzulínu)  
diabetes II. stupně (medikace léky a inzulínem)
onemocnění střev (např. Crohnova choroba, ulcerózní kolitida, atd.)
onkologická onemocnění v léčbě a méně než 2 roky po úspěšném zaléčení
onemocnění ledvinového systému
při léčbě lékem Warfarin


alergií na:mléko
sóju
vejce
celer
při poruchách příjmu potravy
vážných psychiatrických onemocněních
v období těhotenství a kojení


Pokud trpíte onemocněním, které není na seznamu kontraindikací, nebo specifickým typem léčby a nejste si vhodností diety jisti, obraťte se před započetím diety vždy na svého ošetřujícího lékaře. 

Reklama