Chcete zhubnout a potřebujete motivaci? Zapojte se s námi do připravené akce spojené s hubnutím. Protože víme, že je lepší shazovat kila s parťáky, hledáme tři čtenářky, které budou hubnout tři měsíce s našimi stránkami.

hubnutíJak to bude probíhat? Najdeme a vybereme tři z vás, které se do této hezké akce zapojí. V rámci rubriky Zdraví připravíme speciální podrubriku, kde budete pravidelně číst, jak se vybrané čtenářky mají, jaké mají cíle, co všechno prožívají a jaké úspěchy nebo neúspěchy aktuálně řeší. Budeme rádi, když těmto třem ženám pomůžeme k tomu, aby shodily svá nechtěná kila, měly ze sebe radost a získaly hned z kraje roku a z jara nový impuls pro svůj život.

Do této krásné akce, na kterou se všichni v redakci moc těšíme, jdeme s partnery, kteří pro naše tři vybrané čtenářky připravili produkty, které jim s hubnutím přímo pomohou a dárky, ze kterých budou mít určitě radost.

Hlavním partnerem je výrobce produktů spojených s hubnutím – značka Ketodiet www.ketodiet.cz. Ketodiet je ryze česká a velmi populární proteinová dieta, která vám umožní zcela přirozeně, rychle a bez chemie shodit nadbytečné tuky a cítit se opět dobře!

Vybrané čtenářky získají odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Další dárky, které vybrané čtenářky získají:

  • Osobní váhu Moulinex
  • Dárkové balení Philips HP8299 je vysoušeč vlasů Philips Salon Dry Active ION a žehlička na vlasy SalonStraight Active ION XL od Philips
  • Balíček s kosmetikou Rexona
  • Balíček dekorativní kosmetiky AVON v hodnotě 500,- Kč
  • Balíček s vůní DNKY v hodnotě 1500,-

Nechcete svá kila, která se vám nelíbí, chcete být krásnější? Přihlaste se do naší akce!

Chcete se s námi do této akce zapojit a opravdu zhubnout? Dovedete si představit, že byste měla například o 10 kg méně za tyto tři měsíce? Že byste vyměnila šatník a měla o dvě až tři čísla menší velikost? Pokud ano, přihlaste se! S námi to zvládnete, ostatní čtenářky vám budou držet palce a budou obdivovat vaše úspěchy.

Jak se do této akce zapojit, abychom vás vybrali?

1)      Musí vám být více jak 18 let a být z ČR

2)      Musíte být na stránkách www.zena-in.cz zaregistrovaná

3)      Pod svým přihlášením nám do tohoto odpovědního boxu napište (klikněte ZDE), proč bychom měli vybrat zrovna vás – krátký stručný příběh, kolik je vám let, kolik měříte, kolik vážíte, zda jste již nějakou dietu držela a kolik chcete zhubnout

4)      Všechny vaše příspěvky si pročteme a do 10. 2. vybereme tři z vás, které budou s naší redakcí tři měsíce hubnout.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole.

Pokud se chcete přihlásit do této akce, napište do tohoto textového okénka svůj příběh (klikněte ZDE)

Reklama