Pustíte se do shazování nadbytečných kilogramů společně s naší redakční ambasadorkou? Přihlaste se, těšíme se na vás!

Máte nadváhu a chystáte se se svými nechtěnými kilogramy něco udělat a efektivně je shodit? Zapojte se do našeho projektu s oblíbenou českou značkou KetoDiet. Už teď můžete začít přemýšlet nad dietou, díky které zhubnete za tři měsíce až 10 kilogramů a možná i více. Více na www.ketodiet.cz

Ketodiet

Neváhejte a pusťte se s námi od září do projektu „Hubneme s KetoDiet“! Naše vybrané čtenářky v loňských letech velmi úspěšně zhubly nadbytečná kila, každá více než 10 kg a vy jste po celou dobu mohli díky našim článkům sledovat jejich zápolení s nadváhou. Projekt byl velmi sledovaný a čtený.

Nyní jsme pro vás připravili další hubnoucí akci. Tentokrát se bude jednat o dvojici parťaček, které budou společně hubnout, vzájemně se podporovat a motivovat.

VE DVOU SE HUBNE SNÁZ

Za nás za redakci bude ve dvojici ambasadorka Nora, které je 25 let a ráda by zhubla ideálně 15 kg. Její hmotnost se pohybuje kolem 90kg a to je při menší výšce pro Noru velký problém. Pomůžete jí dodat sílu a povzbudíte ji, aby se zbavila svých nechtěných kil? Protože vůle a výdrž je při hubnutí to nejdůležitější. Noru vám moc rádi představíme v dalším článku.

ketodiet

NAJDE SE OPRAVDOVÁ PARŤAČKA?

Kdo z vás se stane její parťačkou, se kterou si budou navzájem předávat zkušenosti a vzájemně se podporovat? Pokud toužíte po štíhlejší postavě, chcete se naučit správně jíst, nastartovat svůj metabolismus a být sama se sebou spokojená, pak jste ta pravá.

S námi to zvládnete, ostatní čtenářky vám budou držet palce a budou obdivovat vaše úspěchy.

Nechcete svá kila, která se vám nelíbí, a chcete být atraktivnější? Přihlaste se do naší akce!

 Anketa probíhá ZDE

Jak se do této akce zapojit, abychom vás vybrali?

  1. Musí vám být více jak 18 let a být z ČR.
  2. Musíte být na stránkách www.zena-in.cz zaregistrovaná.
  3. Pod svým přihlášením nám vyplňte tuto krátkou anketu a napište nám, proč bychom měli vybrat zrovna vás – krátký stručný příběh, kolik je vám let, kolik měříte, kolik vážíte, zda jste již nějakou dietu držela a kolik chcete zhubnout.
  4. Všechny vaše příspěvky si pročteme a do 25. 8. 2017 vybereme adeptky, které následně absolvují pohovor s hlavní výživovou poradkyní KetoDiet, Martinou Dvořákovou a následně zvolíme jednu z vás, která bude ve dvojici s naší redakční Norou tři měsíce hubnout.

Hubněte s námi

Jak to bude probíhat? Najdeme a vybereme až 5 z vás, která se do této hezké akce spolu s Norou zapojí. V rámci rubriky Zdraví připravíme speciální podrubriku, kde budete pravidelně číst, jak se dámám hubne, jak se mají, jaké mají cíle, co všechno prožívají a jaké úspěchy nebo neúspěchy aktuálně řeší.

ketodiet

Povzbuďte je!

Budeme rádi, když těmto dvěma ženám pomůžeme k tomu, aby shodily svá nechtěná kila, měly ze sebe radost a získaly nový impuls pro svůj život.

 
Hlavním partnerem je výrobce proteinových jídel a nápojů určených k hubnutí – značka KetoDiet www.ketodiet.cz. KetoDiet je ryze česká a velmi populární proteinová dieta, která vám umožní zcela přirozeně, rychle a bez chemie shodit nadbytečné tuky a cítit se opět dobře! Drtivá většina proteinových produktů KetoDiet je navíc bez lepku.

Vybrané čtenářky získají od KetoDiet balíček dietních produktů na celé období dietního plánu a zároveň i individuální odborné poradenství zkušené výživové poradkyně.  Nadbytečná kila tak budou brzy minulostí!

Chcete se přihlásit do této akce? Pustíte se do shazování nadbytečných kilogramů společně s naší redaktorkou? Přihlaste se, těšíme se na vás!

 

ketodiet

Jak se zapojit do projektu?

Vyplňte tuto krátkou anketu – klikněte ZDE – nezapomeňte, že musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená, aby se vám anketa zobrazila, děkujeme!

Do projektu se můžete hlásit do 25.8. do 23:59.


Reklama