Staňte se designérem
obrazek.png

Úkol je hravý a oceníme hlavně nápaditost. Jednoduché, minimalistické doplňky, nebo nekonvenční náramky? Vytvořte vlastní design a přihlaste se do soutěže. Ty nejoriginálnější návrhy odmění porota složená z herečky a zpěvačky Bereniky Kohoutové, influencera Luboše Kulíška a youtuberky a tanečnice Annie Camel.

Jak se zapojit?
5f50b40bc3145obrazek.png

Soutěž o designéra LEGO® DOTS probíhá od 14. 9. 2020 do 15. 10. 2020 na stránce www.lego.com/designer. Do soutěže se zapojí děti tak, že na speciální soutěžní e-mailovou adresu dots@lego.com zašlou s rodiči nebo zákonnými zástupci svůj originální návrh náramku LEGO® DOTS. Děti mohou navrhnout a vyfotit buď svůj reálný originálně vyzdobený náramek LEGO® DOTS nebo si mohou na stránkách soutěže vytisknout a vyzdobit podle svých představ papírový náramek LEGO® DOTS.

Co můžete vyhrát?

Tříčlenná porota umělců vybere ze zaslaných návrhů ty nejoriginálnější. Odměněno bude 10 designérů. Návrhář nejoriginálnějšího náramku LEGO® DOTS získá své vlastní kreativní studio, kde může tvořit bez hranic. Dalších devět designérů vyhraje roční předplatné řady LEGO® DOTS, se kterým získají v průběhu jednoho roku celou sérii k tvoření.
5f50b425bbf3cobrazek.png

Vyhrajte náramky LEGO® DOTS, se kterými se můžete zúčastnit kreativní výzvy! Ve spolupráci se značkou LEGO® jsme připravili pro čtenářky soutěž o náramky.

Soutěž naleznete ZDE.

Inspirace k tvoření

Hledání designéra náramků LEGO® DOTS doplní čtyřdílný seriál Studio LEGO® DOTS. V barevném studiu plném kreativity a zábavy se představí v průběhu podzimu čtyři oblíbené influencerky všech malých slečen. Své náramky a inspiraci k tvoření představí influencerky LEA, Jane Laur, Naty Hrychová a Not So Funny Any. Pořad Studio LEGO® DOTS sledujte v týdnu od 14. září na MALL.TV.
5f50b437dc1bcobrazek.png

O řadě LEGO® DOTS

Série LEGO® DOTS představuje náramky a doplňky do pokoje, které si děti samy navrhnou, ozdobí podle svých představ, přestaví pokaždé, když chtějí, a tak stále dokola. Náramky pořídíte v různých barvách a tématech, takže děti najdou ty, které nejlépe doplní jejich osobnost i oblíbené oblečení. Sady LEGO® DOTS nejsou omezeny žádnými pravidly, komponenty LEGO® pomůžou dětem uskutečnit všechny jejich nápady.

Více na LEGO.cz
5f50b474f3c43obrazek.png

Reklama