5a4df2be92cb4obrazek.pngV letošním roce je partnerem naší spolupráce vydavatelství Albatros Media, pod které spadá 14 nakladatelství s knihami pro dospělé i děti. Jaké krásné knížky vydávají si můžete prohlédnout na stránkách http://www.albatrosmedia.cz/

Staňte se autorkou recenzí na knížky, které vás baví

Čtete ráda knihy a chtěla byste psát recenze? Tak to hledáme právě vás! Společně s vydavatelstvím Albatros Media jsme pro vás připravili celoroční projekt, ve kterém nám budete posílat hodnocení knih.

Celkem hledáme 10 milovnic knih, kterým v předem určeném časovém období pošleme dvě knihy a po jejich přečtení budeme chtít hodnocení. Tyto knížky si vždy vyberete ze seznamu, který vám pošleme emailem. Četnost recenzí bude závislá na novinkách, které toto vydavatelství v letošním roce vydá.
5a4df37c63d8eobrazek.png

Těm z vás, které vybereme, pošleme obsáhlý seznam novinek, ze kterého si budete moci vybrat. Vyplňte nám i naši krátkou recenzi, jaký žánr preferujete. Anketu najdete ZDE.

Recenze vybraných knížek budeme publikovat na našem webu Žena-in a zároveň se mohou objevit na Facebooku vybraného nakladatelství.

Napište nám pod tento článek, proč zrovna vy byste se měla stát autorkou recenzí. Jaké máte ráda knížky, co nejčastěji čtete, jaké autory a zda se zajímáte o novinky.

ZDE si můžete pročíst, jaké knižní novinky na Vás čekají v průběhu ledna a února od  vydavatelství Albatros Media.

Nezapomeňte vyplnit naši anketu.

Reklama