Pokud je to ale častější, může nám to znepříjemňovat život. Nemusí se ale jednat o nic vážného, může jít například o špatné stravovací návyky, které tyto občasné potíže způsobují.

bricho.jpg

My jsme se rozhodli zapojit do zajímavého projektu a nabízíme v něm možnost účasti i vám. Projekt je spojený s lékařskou studií, do které se můžete přihlásit a stát se její součástí. Celkem hledáme 100 čtenářek. Studie bude probíhat v  Thomayerově nemocnici v Krči, Praha 4. Stanete se tak součástí významného projektu, vaše účast bude důležitá.

pramen.jpgCo to obnáší, pokud se budete chtít do studie zapojit?

Domluvíme vám návštěvu u lékaře, který vám nejdříve celý projekt vysvětlí a pokud dáte svůj souhlas, v rámci vstupní prohlídky s vámi projde vaší anamnézu, jaké berete v současnosti léky, s čím se léčíte atd., vyšetří vás, provede základní měření životních funkcí (tlak krve, tep, apod.) aby mohl posoudit váš zdravotní stav. Vedle jiného vyplníte dotazník kvality života, a provedeme odběr krevního vzorku a moči (případně vzorek stolice, ale to jen s vaším souhlasem). 

Pokud splníte kritéria vstupu do studie, v rámci které je hlavní cíl pravidelná konzumace minerální vody Mlýnský pramen po dobu 3 týdnů a zjištění jejího působení na vaše občasné potíže s trávením.

Po třech týdnech se opět dostavíte k vyšetřujícímu lékaři, kde zhodnotíte svůj stav – jak se cítíte a zda měla minerální voda Mlýnský pramen na nějaké změny vašich občasných potíží. V případě vašeho zájmu se můžete s lékařem domluvit na prodloužení celého pitného cyklu. 

V závěru celého projetu získáte ještě odměnu (upřesní se s vybranými čtenářkami).

Máte zájem se do této studie zapojit? Pak nám vyplňte tento dotazník, na základě kterého budeme vybírat zájemce o účast ve studii, dotazník najdete na této stránce.                                                                            
Pokud byste chtěla, aby se do studie přihlásil i váš partner nebo kamarádka pokud také občas trpí výše popsanými potížemi s trávením, stačí to vyplnit v dotazníku.                                                                                 
Redakce po vyhodnocení tohoto dotazníku vytvoří „předvýběr“ osob pro studii, to znamená, že pokud budete vhodní, zašleme vám email (na adresu, kterou máte uvedenou v naší registraci)                                

Nezapomeňte, že pro vyplnění dotazníku musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená, registraci najdete ZDE a dotazník pro zájem o účast v lékařské studii najdete na této stránce ZDE (klikni).

Děkujeme vám za vaše odpovědi a těšíme se, že se stanete součástí důležité studie, která napomůže pacientům s potížemi s trávením v jejich problému. Jak pro vás, tak i pro nás je ctí podílet se na speciální odborné studii, která se týká zdraví.