Pokud čekáte miminko a máte poslední květnovou neděli čas, pak pro vás máme skvělou soutěž, kdy můžete vyhrát účast na akci „Baby shower  –  Bepanthen těhotenský piknik“!

Účast na této akci – Baby shower – Bepanthen těhotenský piknik můžete vyhrát!

Buď v naší soutěži, kde hledáme jednu čtenářku, která se akce zúčastní, nebo se můžete zapojit i do soutěže, kterou pořádá značka Bepanthen – tu najdete na této stránce.

O jakou akci jde? Určitě se vám bude líbit!

Bepathen

Baby shower – Bepanthen těhotenský piknik

Termín: 31. 5. 2015 od 14–17 hod.

Bepanthen pořádá Baby Shower pro těhulky, zapojte se do soutěže o účast!

Už jste slyšela o akci „Baby Shower“? Původně americká oslava nastávající maminky získává stále větší oblibu i u nás. Vše funguje tak, že se sejdou nejbližší kamarádky a pro budoucí rodičku uspořádají krásné odpoledne. Na programu nechybí dobré jídlo, praktické i roztomilé dárky pro miminko a samozřejmě také spousta legrace a cenné rady, jak o příchozí děťátko pečovat. Líbí se vám tento nápad? Těhotenství je dar, který je třeba si náležitě vychutnat.      

Znáte zákonitost těhotenství? V některých případech je „nakažlivé“! Jakmile očekávání miminka oznámí jedna kamarádka, baby boom na sebe nenechá dlouho čekat.

V neděli 31. 5. 2015 od 14–17 hod. v Praze značka Bepanthen pořádá akci „Baby Shower“ určenou třinácti těhulkám, které stráví krásné odpoledne v malebné zahradě jedné pražské restaurace.

Jaký program na vás čeká?

Těšit se můžete na dobré jídlo, pití, dárečky, rady, možnost cvičení těhotenské jógy, možnost nechat se vyfotit od profesionálního fotografa.

Bepathen

Setkání s odborníkem -  jistě oceníte přítomnost paní doktorky Milušky Kotalíkové, která vás seznámí s výhodami kosmetických přípravků Bepanthen Krém proti striím a Bepanthen Care Mast.

Přesný program akce a místo se dozví vybrané maminky e-mailem.

Věříme, že se Bepanthen Baby Shower stane milou vzpomínkou a budoucí maminka nebude z blížícího porodu tolik nervózní. 

Zapojte se do soutěže!

Chtěly byste se stát jednou z třinácti těhulek, které pozveme na Bepanthen Baby Shower? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu. Startujeme novou soutěž, prostřednictvím které si právě vy můžete zajistit účast. Více informací naleznete na této stránce.

I na našich stránkách probíhá soutěž o 1 místo na této akci – soutěž najdete na této stránce.

Partnerem celé akce  „Baby Shoaswer“  je značka Bepanthen, která pečuje o pokožku maminky i miminka. Bepanthen si totiž spokojenost budoucích i stávajících maminek klade na první místo.

Odkazy, které maminky budou zajímat

Reklama