Spolu s oční klinikou Oftum www.oftum.cz jsme pro vás připravili krásnou soutěž! Jaké jsou vaše trable s očima? Napište nám svůj příběh POD ČLÁNEK OFTUM: Váš nový pohled na svět /KLIKNI/.

Nosíte brýle, nebo čočky? V čem vám překáží? A co budete dělat, až se jich zbavíte? Podělte se o to s námi. My z vašich příběhů vybereme ty nejzajímavější a oceníme je.

Hlavní výhrou je operace očí metodou Non touch Lasik zcela ZDARMA a pro další dva finalisty máme připravenou 30% slevu na zákrok metodou Z-Lasik, takže vás jedno oko vyjde na bezkonkurenčních 13 300 Kč.

Z operace připravíme reportáž, takže pokud se chcete zapojit do soutěže, výherce 1. ceny (operace očí zdarma) dává přijetím výhry souhlas s realizací a se zveřejněním reportáže ze vstupního vyšetření, z vlastního operačního zákroku a s rozhovorem po operaci.

Jaké jsou vaše trable s očima? Napište nám svůj příběh POD ČLÁNEK OFTUM: Váš nový pohled na svět /KLIKNI/.

Oftum

OFTUM - Váš nový pohled na svět

V PRAZE 4 SE OTEVŘELO ŠPIČKOVÉ CENTRUM LASEROVÉ OČNÍ CHIRURGIE OFTUM
Vidět hru světel a stínů, zachytit nejjemnější odlesk slunce v kapce rosy a pak sklopit zrak a číst si noviny u ranní kávy. Pokud vám to vaše oči neumožňují, není nic jednoduššího než navštívit špičkové oční centrum OFTUM, které otevřelo v říjnu v Praze. OFTUM disponuje nejmodernější švýcarskou technologií – jako jediné pracoviště v České republice operuje nejdokonalejší metodou laserové korekce dioptrických chyb současnosti: Jednak excimerovým laserem Wavelight EX500 Excimer Laser od firmy Alcon, který je vůbec první a jediný v ČR, dále pak femtosekundovým laserem Femto LDV Crystal Line od firmy Ziemer. V PRAZE NAJDETE OFTUM NA ADRESE: Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4, www.oftum.cz

Myslíte si, že nemáte štěstí v soutěžích?

I pro vás má Centrum laserové oční chirurgie OFTUM dárek! Vytiskněte si kupon, který najdete na našem magazínu ZDE, a získejte vstupní vyšetření v hodnotě 1000 Kč zcela zdarma, nebo slevu 10 000 Kč na zákrok metodou Z-lasik!

Reklama