man

Moje kamarádka Kamila hledá chlapa pro život. Představovala by si pohodového třicátníka, který je už vybouřený a chce se usadit, založit rodinu... Ostatně tohle jste si mohly, milé čtenářky, přečíst už v článku Třicátníci nejsou k mání, který před nedávnem vyšel v Ženě-in. Pod článkem jste hojně diskutovaly a radily Kamče, co dělat. Kamilka vám za pomoc děkuje!

A proč o tom píšu? Článek má své pokračování. Kamila se rozhodla hledat chlapa pomocí internetu. Ale už nechám mluvit ji...


Proč?
Kamarády mám probrané, co je slušné, to je zadané, a co zadané není, tak to zpravidla není zadané z nějakého důvodu - to taky nechci. Pracuji v ženském kolektivu, takže tam také nemám moc možností. Na diskotéce jsou jen mladí kluci nebo chlapi, co chtějí sex na jednu noc. V hospodách... ehm - to radši ani nebudu komentovat.

Jak?
Na internetu je hodně seznamek. Nezkoumala jsem jejich kvalitu, ale spíš mě zajímalo, co si o nich myslí kamarádky. Nejdřív jsem se zaregistrovala na Líbímseti.cz, na Lidé.cz (ale tam je to samý exot) a teď ještě na Štěstí.cz, kde je podstatně víc lidí než na Líbímseti. Štěstí mi doporučila kolegyňka, která si tam našla dlouhodobý vztah. Registrace není nijak těžká, ono už to člověka navede. Ale aby to nevypadalo, že sedím celý den na netu a vzdychám: „Já chci chlapa, já chci chlapa...“ To ne, vybírám si, přebírám, prostě nechci sedět v koutě a čekat, až si mě někdo najde - to jsem zkoušela a nefunguje to, je to rozbitý.

Fotka
Je možné registrovat se i bez fotky, ale všem doporučuju fotku nahrát. Profil je daleko víc navštěvovaný. Lépe se z ostatních lidí dolují fotky, takže máte aspoň jakous takous představu, kdo si s vámi píše. A, upřímně, soudím i podle vzhledu, protože i fotka, pomocí které se chci seznámit, o člověku něco vypoví. Na začátku každého vztahu se každý snaží ukázat v tom nejlepším světle, a když už je mi podle toho nejlepšího světla nesympatický, jak by to asi vypadalo za měsíc, rok, za pět let... I na pohovor se oháknete, a to jde jen o práci, ne o životního partnera (usmívá se).

Koho hledám?
Vybouřeného chlapa, který nebude mít zájem jen o pařby, kalby a sex na jednu noc. Prostě žádného kluka. Mám samozřejmě i nějaké požadavky na vzhled - neměl by to být sušinka dva metry vysoký a padesát kilo vážící. Prostě kus mužskýho, vedle kterého se budu cítit jako to slabší pohlaví - ne aby on byl ten něžnější, útlejší, křehčí... měl by mít už trochu zodpovědnosti v hlavě, myslet do budoucnosti, umět plánovat, ne žít ze dne na den. A taky to dítě, kdyby chtěl (usmívá se).

Kdo o mě stojí?
Nevím, čím to je, ale zatím to byli buď samí „staříci“, nemakačenka nebo ti, co mě chtěli na sex. Na schůzku jsem kývla zatím třikrát. Jednou jsme se sešli v kině a řekli si akorát pozdrav, podruhé to bylo na mlčenlivé večeři s IT expertem, který nedokázal vést normální rozhovor. Nejnadějnější bylo kafe, ale z chlapíka se nakonec vyklubal nekňuba, který za mě ani nezaplatil, a tak když se zeptal, jestli příště půjdeme do kina, rovnou jsem odmítla. Nejsem vypočítavá ženská, ale kde jinde než na prvním rande by měl muž projevit trochu galantnosti?


No, popřejme Kamile štěstí. Snad bude na internetu k mání pan ideální! Zrovna teď to vypadá, že se snad jeden konečně našel, tak uvidíme, právě tento týden s ním má Kamila schůzku.

Z toho, co jsem se od Kamily dozvěděl, jsem vyvodil následující...

3 zásady

Na co si dát pozor, když hledáte chlapa přes internet!

  • Vyžadovat fotku před první schůzkou.
  • Nenechat se zlákat k někomu domů - chodit jen na veřejná místa.
  • Nechodit jinam než na kafe (oběd je moc dlouhý, když si nemáte co říct, a v kině se nic nedozvíte).
Reklama