Jsou příjemné, usměvavé, pohodové, a přesto jsou samy. Podivovala se nad tím velká část redakce po odchodu žen, které se účastnily primácké reality show Hledá se táta. Mamky v Ženě-in trávily čas odpovídáním v on-line rozhovoru se čtenářkami.

Gabriela Polachová (24), Jana Pajkrtová (32) a Naďa Rajchlová (44) přišly nejen včas, ale dokonce výrazně dříve. Zřejmě jsou vycepovány televizním štábem, který netrpí nedochvilnost.

Gábina přivedla své dva malé špunty, tříletého Daniela a rok a tři měsíce starého Dominika. Ti okamžitě projevili sympatie k redaktorovi Honzovi, který s nimi hrál fotbal na chodbě redakce, alespoň do chvíle, než byl upozorněn, že ruší, a navíc má míč po jeho kopech tendence sestřelit vyvěšené zarámované fotografie…

Ženy byly akční a okamžitě se seznamovaly s redakčním systémem, aby stačily odpovědět na co největší počet dotazů. A to se jim víceméně podařilo… Nakonec, sami si je můžete přečíst v archivu on-line rozhovoru ZDE.

Od některých čtenářek dostávaly do těla. Hlavně od těch, kterým se reality show zdá trapná, umělá, a hlavně jim přišlo podivné poznávat případného tátu tímto způsobem.

„Bylo by snadné seznamovat se, poznávat potenciální budoucí partnery, nebýt mamkami. Starost o malé je ale pro nás prioritou a odkládat je, abychom vytvářely možnosti k seznámení, nebudeme,“ tak nějak shodně reagovaly na občasné dotazy, proč nezvolily obvyklou cestu k poznání chlapa. „Já myslím, že to všechny bereme jako zajímavou, určitě ne jedinou příležitost k poznání případného partnera,“ řekla Gábina.

Další část diskutujících si neodpustila pochyby nad tím, že právě tyhle ženy, milé a sympatické, ještě nenašly „toho pravého“ mimo televizní obrazovku.

Malá ochutnávka z otázek a odpovědí

Chtěla bych se pozeptat, zda všechny maminky nyní žijí s partnery, které si nakonec v pořadu vybraly.
Bohužel na tento dotaz vám zatím nemůžeme odpovědět... musíte se dále dívat a počkat si na konec pořadu.

(I my jsme tuto otázku ještě konkrétněji maminkám položili. A zkusili je k odpovědi různě motivovat – dobrým kafem, piškoty pro děti, koketním pomrkáváním… Také marně, pozn. red.)

Mám dotaz na Gábinu: Působíte na mě hodně „ostře“ - nedovedu si představit, jak ve skutečnosti s muži a okolím jednáte. Jste opravdu takhle rázná a přímá? Vystupujete jako generál, který nedá nikomu kolem šanci na jakýkoli jiný názor, než je ten váš. Myslíte, že takové chování někdo z vašich vyvolených“ dlouhodobě vydrží? :) Nebo čekáte, až se víc projeví jako autority, a podle toho si vyberete?
Ve skutečnosti takhle rázná opravdu nejsem, ale bohužel střih já nemohu ovlivnit... Ale jistým způsobem asi máte pravdu, že na okolí působím jako rázný člověk, a hlavně na muže, protože za poslední 2 roky, co manžel zemřel, jsem zvyklá myslet za dva dospělé lidi. Určitě k sobě potřebuju člověka, rázného a trochu autoritu, jako správného chlapa, a né bačkoru. :-) Hezký den, Gábina

Chtěla bych vědět, jak se vy tři snášíte. Jste kamarádky?
Určitě si všechny tři moc rozumíme a nevraživost mezi námi není, sice jsou mezi námi věkové rozdíly, určitě jsme ale maminy, které prošly podobnou zkušeností, a to nás spojilo.

Co postelový scény ? Budou? Byly?
Nechte se překvapit a možnáááá i budou. :-))

Kolik za to dostanete zaplaceno?
Bohužel, finanční ohodnocení nebylo žádné, ale naše výhra měla být životní partner a táta pro dětičky…

Chci všem třem popřát mnoho štěstí. Otázka pro všechny: Už se v pořadu objevil někdo, u koho se vám „zatajil“ dech?
Děkujeme za přání. Naďa - určitě ze začátku jsem byla unešená z pana učitele Milana, ale bohužel dobrovolně hru opustil. Jana - skoro jako jediný mě oslovil Bohouš, který taky bohužel opustil hru kvůli jiné ženy. Gábina - mně se bohužel nestalo, že bych se mi z někoho tajil dech, nějaký výrazný typ mezi nimi nebyl. Možná snad jen Miloš.

Přiznám se, že pořad moc nesleduju, ale podle toho, co bylo k vidění z ukázek, si myslím, že z toho nemůže nic vzejít. Nemáte taky takový pocit? Nebylo by lepší z toho vycouvat?
Je nám to moc líto, ale na to, jak to může dopadnout a co může nebo nemůže vzejít, je v tuto chvíli ještě stále uvalené embargo. Vycouvat se z toho už nedalo hned po podpisu smlouvy, ale přiznáváme, že byly chvilky, kdy bychom to možná uvítaly.

Sledujete pořad Hledá se táta? Mají podle vás maminky šanci uspět a najít si životního partnera?