Kdo z vás oslaví lásku s novou výroční edicí vůně – TTA Celebrate. Není krásnějšího citu, než je láska, a právě TTA trilogie je vyjádřením opravdové cesty lásky od úplně prvního pohledu do okamžiku, kdy se dvě duše rozhodnou splynout v jednu.

Tady jsou výherci:

  • Pátek: vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP získává: baška2 
  • Sobota a neděle: vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP získává: VV7 
  • Pondělí: vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP získává: lvicem 
  • Úterý: vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP získává: tajnostii 
  • Středa: vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP získává: Lovca 

Všem výhercům GRATULUJEME!

Jaké nové vůně pro zamilované Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP jsou?

TTA Celebrate je nová vůně pro ni a pro něj. Moderní oslava bílých květů symbolizujících záři věčné lásky. Obě vůně mají stejné srdce plné vůně květů. V jádru vůně je nejelegantnější složkou neroli. Silice neroli je celá staletí spojována s čistotou, plodností a věčností.

Dámská vůně se mísí s radostnými tóny tuberózy a květu pomerančovníku, doplněnými o povzbuzující akordy citronu a hřejivého benzoe. Pánská vůně se snoubí se svěžími tóny bergamotu a levandule na základu z vanilky a mužného větvičníku.

Tvůrcem vůně je Oliver Cresp, hvězda parfumerského průmyslu a autor vůní některých z nejluxusnějších světových značek jako jsou Christian Dior, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Versace a další.

„Inspiraci jsem našel při procházce pařížskými ulicemi a pohledu na zamilované dvojice, které žijí naplno svojí láskou a tráví spolu každý volný okamžik. Kolekce Today Tomorrow Always již 15 let reprezentuje lásku a romantiku a novou vůni Celebrate jsem chtěl zachytit pocity štěstí a vzrušení, které se lesknou v očích zamilovaných.“

Vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP jsou v prodeji od 15. 8. 2019.

Více informací naleznete zde.

Reklama