Oslavte lásku s naší novou výroční edicí vůně – TTA Celebrate. Není krásnějšího citu, než je láska, a právě TTA trilogie je vyjádřením opravdové cesty lásky od úplně prvního pohledu do okamžiku, kdy se dvě duše rozhodnou splynout v jednu.

av-cl.jpg

Hrajte o Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT v hodnotě 800 Kč a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP v hodnotě 800 Kč. Balíček obou vůní je v hodnotě 1 600 Kč a vyhrát ho může 5 z vás!

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od pátku 4. 10. až do středy 9. 10. 2019, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem ve 13ti článcích magazínu, které vyšly od 9. 9. 2019, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).
Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme každý následující den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od pátku do středy. Sobota a neděle jsou tentorkát jako jeden hrací den - úkol můžete splnit v sobotu nebo v neděli.

pa.jpg

Hrajte s námi od pátku do středy a vyhrajte vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP 1 600 Kč!

Výhry:

    • Pátek: vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP 1 600 Kč!
    • Sobota a neděle: vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP 1 600 Kč!
    • Pondělí: vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP 1 600 Kč!
    • Úterý: vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP 1 600 Kč!
    • Středa: vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP 1 600 Kč!

Jaké nové vůně pro zamilované Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP jsou?

TTA Celebrate je nová vůně pro ni a pro něj. Moderní oslava bílých květů symbolizujících záři věčné lásky. Obě vůně mají stejné srdce plné vůně květů. V jádru vůně je nejelegantnější složkou neroli. Silice neroli je celá staletí spojována s čistotou, plodností a věčností.
5d357edee1404obrazek.png
Dámská vůně se mísí s radostnými tóny tuberózy a květu pomerančovníku, doplněnými o povzbuzující akordy citronu a hřejivého benzoe. Pánská vůně se snoubí se svěžími tóny bergamotu a levandule na základu z vanilky a mužného větvičníku.

Tvůrcem vůně je Oliver Cresp, hvězda parfumerského průmyslu a autor vůní některých z nejluxusnějších světových značek jako jsou Christian Dior, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani, Versace a další.

„Inspiraci jsem našel při procházce pařížskými ulicemi a pohledu na zamilované dvojice, které žijí naplno svojí láskou a tráví spolu každý volný okamžik. Kolekce Today Tomorrow Always již 15 let reprezentuje lásku a romantiku a novou vůni Celebrate jsem chtěl zachytit pocity štěstí a vzrušení, které se lesknou v očích zamilovaných.“
5d357f5bc1694obrazek.png

Vůně Today Tomorrow Always Celebrate for Him EDT a Today Tomorrow Always Celebrate for Her EDP jsou v prodeji od 15. 8. 2019.

Více informací naleznete zde.

Reklama