signa.jpg

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od čtvrtka 25. 11. do úterý 30. 11. 2021, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem v 15ti článcích magazínu, které vyšly od 27. 10. 2021, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).
Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 15. Pokud jich sesbíráte 15, jste ve skupině, ze které vybereme za každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Tentokrát je sobota a neděle jeden soutěžní den (úkoly můžete splnit v sobotu nebo neděli).

Hrát můžete od čtvrtka do úterý.

ct.jpg

Výhry:

  • Čtvrtek: Parfém Signature For HER a parfém Signature For HIM od Oriflame v hodnotě 2 198 Kč
  • Pátek: Parfém Signature For HER a parfém Signature For HIM od Oriflame v hodnotě 2 198 Kč
  • Sobota a neděle: Parfém Signature For HER a parfém Signature For HIM od Oriflame v hodnotě 2 198 Kč
  • Pondělí: Parfém Signature For HER a parfém Signature For HIM od Oriflame v hodnotě 2 198 Kč
  • Úterý: Parfém Signature For HER a parfém Signature For HIM od Oriflame v hodnotě 2 198 Kč

PARFÉM SIGNATURE FOR HER, ORIFLAME
Těžko se loučíte se spotřebovaným flakonem oblíbeného parfému, protože má krásný design? Seznamte se s vůní Signature, jejíž unikátní dřevěný obal využijete třeba jako rámeček na vzpomínky, které dotvářejí vaši osobnost. Dřevo je získáváno odpovědným způsobem, neboť ochrana přírody, její rozmanitosti a krásy je prioritou společnosti Oriflame. Signature for Her jiskří půvabem a ženskostí, které do vůně vnáší pikantní růžový pepř. Srdce parfému skrývá mnohá tajemství, v tomto odhalíte květinové tóny levandule, která hýří spoustou odstínů a dodává parfému ještě více ženskosti. Vůně Signature se stane vaším nezaměnitelným podpisem.
Cena: 1 099 Kč, 50 ml
K dostání na e-shopu oriflame.cz

signa1.jpg

PARFÉM SIGNATURE FOR HIM, ORIFLAME
Kdyby se šarm a elegance daly zhmotnit, jejich jméno by bylo Signature, Signature for Him. Nadčasová vůně cedrového dřeva s dotekem jantaru nenechá nikoho na pochybách, že její nositel je skutečnou osobností s jedinečným charakterem. Obohacení hebkých nádechů cedrového dřeva o pikantní tóny růžového pepře vůni dodává příslib vzrušení. Designový dřevěný rámeček lze snadno rozebrata dále použít, například pro vystavení fotografie. . Použité dřevo je získáváno odpovědným způsobem, neboť ochrana přírody, její rozmanitosti a krásy je prioritou společnosti Oriflame. Vyjádřete své pravé já vůní Signature.
Cena: 1 099 Kč, 50 ml
K dostání na e-shopu oriflame.cz

signa2.jpg

Reklama