Prázdniny a dovolené jsou pryč, udělejte si ještě chvilku čas a věnujte se tomu co vás baví. Zapomeňte na starosti všedních dní a hledejte s námi. Odměnou vám budou krásné výhry.

Od pátku do pondělí soutěžte o ochutnávku produktů Milka Oreo. Pokud budete hledat všechny dny (sobota a neděle jsou jeden hrací den), budete ve slosování o Calvin Klein Eternity Fresh „PRO NI“ a „PRO NĚJ“  v hodnotě 2 860 Kč!

Co musíte pro výhru udělat?

Buďte s Žena-in od pátku 4. 9. do pondělí 7. 9. 2020, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem v 10 článcích magazínu, které vyšly od 12. 8. 2020, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.

Hrát můžete od pátku do pondělí. POZOR! Sobota a neděle (víkend) je jako jeden. Pokud chcete hrát o Calvin Klein Eternity Fresh „PRO NI“ a „PRO NĚJ“, musíte mít splněny úkoly každý hrací den.

Pokud se tedy zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny ( pátek, sobota nebo neděle a pondělí) budete navíc ve slosování o Calvin Klein Eternity Fresh „PRO NI“ a „PRO NĚJ“.

  • Pátek: Milka Oreo Minis original 6x , Milka Oreo Minis WHITE 6x, Milka Oreo tyčinka 10x White a Oreo Original 176g 4x
  • Sobota a neděle: Milka Oreo Minis original 6x , Milka Oreo Minis WHITE 6x, Milka Oreo tyčinka 10x White a Oreo Original 176g 4x
  • Pondělí: Milka Oreo Minis original 6x , Milka Oreo Minis WHITE 6x, Milka Oreo tyčinka 10x White a Oreo Original 176g 4x

Zvláštní cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): Calvin Klein Eternity Fresh „PRO NI“ 30 ml a „PRO NĚJ“ 50 ml  v hodnotě 2 860 Kč!

V balíčku se můžete těšit na ochutnávku Milka Oreo:

  • Milka Oreo Minis original
  • Milka Oreo Minis WHITE
  • Milka Oreo tyčinka White
  • Oreo Original

Dokonalá kombinace

Spojení křupavých kousků Oreo sušenek, nadýchané vanilkové náplně a nejjemnější alpské čokolády Milka je pro opravdové požitkáře. Vychutnejte si letní počasí a dopřejte si tradiční kombinaci v podobě Milka Oreo 37 g. Vyzkoušet můžete také novinku Milka Oreo White 41 g, která potěší všechny milovníky bílé čokolády. Doporučená cena: 11,90 Kč

Balíček sladkostí pro vás i vaše nejbližší

Balíček několika malých tyčinek je ideálním parťákem na výlet, a proto by rozhodně neměl chybět ve vašem batohu. Vybírat můžete mezi novinkou Milka Oreo Minis White 153 g s lahodnou bílou čokoládou nebo osvědčenou klasikou Milka Oreo Minis 153 g. Křupavé kousky Oreo sušenek spolu s nejjemnější čokoládou Milka poslouží jako svačinka na cesty a nejlépe chutná s přáteli. Doporučená cena: 49,90 Kč

Hravá sušenka na cesty

Jedinečná kakaová sušenka s lahodnou vrstvou vanilkového krému je zárukou skvělé zábavy. Vyzkoušejte známý rituál „otoč, olízni, omlékuj“ a zažijte spolu s přáteli nezapomenutelné zážitky. Čeká vás spousta legrace, při které již od prvního kousnutí pocítíte křupavost a jedinečnou chuť této originální sušenky. Malé balení Oreo 44 g je ideální jako svačinka do školy nebo na výlet. Doporučená cena 11,90 Kč

Vůně Calvin Klein Eternity Fresh „PRO NI“ 30ml a „PRO NĚJ“50 ml  v hodnotě 2 860 Kč

Ikonické  dědictví kultovní vůně ETERNITY CALVIN KLEIN je v této nové verzi hravě inovonáno pro moderní milovníky romantických vodních, květinových a svěžích zelených tónů.
 
Nové rozšíření  řady ETERNITY evokuje nespoutanou povahu oceánu a radost z procházky krásnou smyslnou zahradou.  Novou vůni inspiruje spontánnost a zároveň oslavuje ducha věčné lásky.
 
ETERNITY Eau Fresh for Her
Květinová. Vodní. Ovocná.
 
Hlava: hruška, černý rybíz, bergamot
Srdce: pivoňka,růže, jasmín
Základ: pačuli, pižmo, ambra
 
Romantická květinová vůně je inspirována nadějnými a novými objevy, radostí ze svěžího života. Vůně se otevírá ovocným potěšením z čerstvých hruškových tónů, které se brzy zahalí do smyslné vodní směsi jasmínu, gardénie, růže a pivoňky.

ETERNITY Cologne for Him
Fougère. Svěží.
 
Hlava: zázvorový esenciální olej, Noreenal (aldehyd), plody jalovce
Srdce: Lentisk absolute ( essence pryskyřice), pelargónie, kardamom
Základ: mech, Orcanox (dřevité tény), Lorenox (dřevité tóny)

Svěží a maskulinní. Taková je tato dřevitá, zemitá Cologne. Je inspirována jednoduchými potěšeními přírody. Evokuje pocit během ranní procházky po pláži. Navodí svěží oceánský vánek spojený s aromatickou vůní středomořské zeleně. V srdci ucítíme lentisk, stálezelený keř původem z řeckých ostrovů, který nás zaujme výraznou přírodní aromatickou vůní, zatímco zelená kardamomová horní nota a bourbonová pelrgónie základní báze jí dodávají teplý a zklidňující finiš.

FLAKÓN A BALENÍ

Moderní a svěží interpretace ikonických flakónů a obalů ETERNITY je  inspirována krásou  a klidem oceánu a svěžestí květinové zahrady.
ETERNITY Eau Fresh pro ni je vysoká a elegantin. Objevuje se v hravé ženské růžové barvě doprovázené šedým nápisem, zatímco kompaktnější ETERNITY Cologne for Him je nabízen v klidné zelené barvě pěny mořských vln.

ETERNITY Fresh bude k dostání od srpna v ČR od 1.9.2020 exklusivně v síti parfumérií Marionnaud, od 1.10.2020 ve všech parfumériích.

Velikosti a ceny:
 
CK Eternity Fresh EDT 50ml for Him: 1 560,00 Kč pro nej
CK Eternity Fresh EDT 100ml for Him: 2 010,00 Kč
CK Eternity Fresh EDP 50ml for Her: 1 880,00 Kč
CK Eternity Fresh EDP 30ml for Her: 1 300,00 Kč pro ni
CK Eternity Fresh EDP 100ml for Her: 2 510,00 Kč

Reklama