61ba3d93228fbct.jpg

Výherci:

Lacoste Match Pointparfémovaná voda pro muže 100 ml v hodnotě 1 990 Kč

61b9f3acbb397obrazek.pngOvládněte hru na hřišti života i na tom sportovním.
Proměňte všechny své příležitosti – ať už v životě nebo ve sportu. Parfémovaná voda pro muže Lacoste Match Point vám dovolí prožít každý bod vašeho zápasu naplno. Stačí jediné přivonění a pocítíte vzrušení okamžiku, když skočíte a svou šanci proměníte.

Složení vůně
Jako první ucítíte svěží citrusy okořeněné pepřovými tóny. Po chvíli úvod mírně poodstoupí sladce kořenitým až kafrovým tónům kardamomu a hořce. Na závěr vonná kompozice naplno odhalí hluboké tóny vetiveru a pačuli, které se až dosud projevovaly jen zpovzdálí.

Příběh vůně
Vůně Lacoste Match Point nás opět přenáší na tenisové hřiště doprostřed zápasu, když jde o všechno a zažíváte okamžiky plné vzrušení. Tato energií nabitá parfémovaná voda navazuje na vůni Match Point z roku 2020. Rok poté jsme se dočkali stejně návykové vůně, ale s větší intenzitou.
Silnější charakter vůně je patrný už ze samotného flakonu. Jeho dno stále zdobí otisk tenisového míčku při dopadu a víčko připomíná rukojeť rakety. Tělo flakonu je však temnější a skvěle tak koresponduje s vonnou kompozicí plnou dřevitých i velmi svěžích tónů.

Escada Fairy Love 50 ml v hodnotě 1 567 Kč

61b9f37e07f66obrazek.pngMilujte bláznivě, vášnivě a nekonečně. Úžasný vzrušující svět lunaparku, kam vás zve dámská toaletní voda Escada Fairy Love, je to pravé místo, kde ukázat, že jste dívka, která zkrátka miluje milovat.

Složení vůně
Díky vůni malin se z této toaletní vody stane láska na první pohled a připomene vám všechny vaše oblíbené dobroty z poutě. Šťavnaté malinové tóny se mísí s hruškou nashi, vnášející do kompozice svěžest, s velmi ženským vyzněním. Vše završují zářivé a lehce tajuplné tóny jasmínu.

Příběh vůně
Udělat si s kamarádkami bláznivé fotky ve fotoautomatu, jít na všechny šílené atrakce nebo si vychutnat ty nejsladší vafle – vše, co se jen dá zažít v lunaparku vám připomene vůně Escada Fairy Love. Zaručeně nadchne všechny dívky, které si užívají lásku ve všech jejích podobách.
Flakon ve tvaru červeného srdce je symbolem, který odkazuje k dívčímu přátelství a je také připomínkou jejich závislosti na lásce. Delikátní vonná kompozice, která se v něm ukrývá, je veganská – protože i to je projev lásky. Konkrétně lásky ke světu, ve kterém žijeme.

Marc Jacobs Perfect Intense 100 ml v hodnotě 3 300 Kč

61b9f35ab9e8bobrazek.pngTo chce pořádnou oslavu! Dámská parfémovaná voda Marc Jacobs Perfect Intense vás přesvědčí, že právě vy jste pro třpytivý večírek tím nejlepším důvodem. Protože vše, co jste na sobě považovala za nedokonalé, vás učinilo sebevědomější než kdy dřív. A tato vůně vám to vždy připomene.

Složení vůně
V prvních okamžicích si vás získá hřejivé aroma pražených mandlí. Po chvíli se rozvoní zářivé tóny narcisu v kombinaci s opojným, v noci kvetoucím jasmínem, který vnáší do kompozice smyslnost a eleganci. Nakonec vás příjemně obklopí sametové tóny santalového dřeva.
Příběh vůně
Osoba, která se stala předobrazem pro vznik vůně Marc Jacobs Perfect Intense, má silné vědomí sebe sama – a to díky přijetí své nedokonalosti. To ji činí nyní nejen vyspělejší, ale také více šik, elegantní a absolutně hvězdnou! #PerfectAsIAm. Tato vůně je pozvánkou na party, kde její nositelka vynikne v celé své kráse.
Flakon se zlatavým obsahem je odkazem k vintage parfémářství a víčko stále zdobí 10 objektů, které reprezentují styl samotného M. Jacobse. Oproti předchůdci jsou ale na vůni Perfect Intense zbarveny do odstínů, které evokují večírky a oslavy.

Daisy - Marc Jacobs 30 ml eau de parfum spray v hodnotě 574 Kč

61b9f33d070fcobrazek.pngPřeneste se na sluncem zalitou louku plnou něžných sedmikrásek. Tento květinový ráj před vámi rozprostře toaletní voda Marc Jacobs Daisy. Podlehněte kouzlu vůně, která byla stvořena pro ženu mladistvou, radostnou, hravou a nenuceně elegantní.

Složení vůně
V úvodu vůně se důmyslně proplétají ovocné akordy lesních plodů, intenzivní zelené aroma lístků fialek a svěží tóny šťavnatého grapefruitu. Po chvíli se rozvoní elegantní květinové srdce, které navazuje fialkovými notami, jasmínem a gardénií. Pudrově jemný základ vonné kompozice tvoří bílé dřevo, pižmo a kapka vanilky.

Příběh vůně
Toaletní voda Daisy je ztělesněním štěstí a optimismu a odráží je v sobě také hravý flakon s retro plastovými sedmikráskám na jeho uzávěru. V roce 2008 získal tento design dokonce ocení v rámci každoročního udělání cen FiFi Awards, při kterém jsou odměňovány tvůrčí úspěchy v parfémářském průmyslu. Nadčasovou vůni, která byla uvedena na trh v roce 2007, vytvořil Alberto Morillas.

NOVELLISTA Summer Flare

61b9f30733707obrazek.pngKdykoli jen zatoužíte po radostné atmosféře léta, parfémovaná voda NOVELLISTA SUMMER FLARE je tu, aby vám ji dopřála v té nejzářivější podobě. Tato vůně je osvěžující jako letní vánek a současně oslnivá jako jiskřivá vodní hladina, když se na ní odráží paprsky slunce.

Složení vůně
Osvěžující vánek v horkém letním dni připomíná úvodní spojení grapefruitových a mátových tónů plných energie, které doplňuje lahodná vůně melounu a broskve. Jejich sílu vzápětí doplní zářivá kombinace jasmínu a letních květů se špetkou růžového pepře. Celou kompozici dovede k dokonalosti sametové cedrové dřevo se sladkou vanilkou s dotekem bílého pižma.

Inspirace vůně: Daisy Millerová
Příběh Daisy Millerová od amerického spisovatele Henryho Jamese patří ke klasikám světové literatury a stal se také inspirací pro vytvoření vůně NOVELLISTA SUMMER FLARE. Příběh o mladé naivní dívce Daisy, Američance na letní dovolené v Evropě, se odehrává mimo jiné na překrásném břehu Ženevského jezera a také v Římě. Především tyto krásy se promítly do oslnivé vonné kompozice. Vůně SUMMER FLARE vás pohltí podobně jako příběh s prvky komedie i tragédie, který zkoumá témata nevinnosti, zamilovanosti, respektu, pověsti či setkání různých kultur.

Nejčistší silice, vysoká koncentrace esenciálních olejů a vzácných přírodních ingrediencí stojí za exkluzivitou a dlouhou výdrží této vůně. Stane se vaším hřejivým paprskem slunce, který vám projasní den.
Vytvořte si kompletní sbírku exkluzivních vůní NOVELLISTA

Zaujala vás tato vůně? Pak by vám neměly uniknout ani další parfémy značky NOVELLISTA. Uznávaní parfémáři z francouzského Grasse vytvořili celkem 10 unikátních kompozic a každá z nich je inspirovaná světovými knižními legendami. Pro všechny okamžiky života tak najdete vždy tu pravou vůni, která je povznese na nový, zcela nevšední zážitek. Váš parfém, váš příběh.

Reklama