V rámci akce pro věrné zákazníky nyní PENNY přináší dětem osm plyšových domácích zvířátek. Díky nim mohou mít doma kousek českého venkova v podobě oblíbených zvířátek jako jsou kravička, ovečka, králíček nebo pejsek s kočičkou. Rodiče mohou svým dětem tato zvířátka pořídit od 25. srpna až do konce října se slevou 75 %.

630f56010fdd9obrazek.png

Kravička, prasátko, pejsek, koník, králíček, kočička, ovečka a kuřátko, to je 8 domácích zvířátek, kteří jsou součástí jedinečné kolekce z PENNY.

„Sloganem v PENNY je dlouhá léta hezky česky. Podporuje tedy přirozeně i české zemědělství, český venkov a chce, aby si děti od mala vytvářely vztah k našim tradicím, a všemu, co je neoddělitelnou součástí českého venkova a české země,“ okomentoval volbu plyšáků Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY a dodal. „Vhodná zvířata jsme vybírali také na základě diskusí se samotnými dětmi, které nám pomohly vybrat těchto 8 jejich zvířecích favoritů.“

V rámci tradiční věrnostní akce stačí nakoupit v PENNY a za každých 200 korun nákupu v PENNY obdrží zákazník 1 bod. Za 10 bodů nasbíraných ve sběratelské kartičce pak bude možné zakoupit vybraného plyšáka za zvýhodněnou cenu 89,90 Kč. Lze jej, samozřejmě, pořídit i bez bodů, a to za plnou cenu 359,90 korun. Tato věrnostní akce potrvá od 25. srpna do 26. října a body bude možné uplatnit o týden déle, tedy až do 2. listopadu. Akce platí do vyprodání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY po celé republice.

630f563edfda7obrazek.png

Zapojte se do Hledací soutěže a vyhrajte 8 domácích zvířátek, kteří jsou součástí jedinečné kolekce z PENNY!

A co musíte pro výhru udělat?
Buďte se Žena-in od pondělí 5. 9. do pátku 9. 9. 2022, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem v 11ti článcích magazínu, které vyšly od 10. 8. 2022, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 11. Pokud jich sesbíráte 11, jste ve skupině, ze které vybereme za každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.

Hrát můžete od pondělí do pátku.

ut.jpg

Na tyto výhry se můžete těšit:

  • Pondělí: 8 domácích, plyšových zvířátek z českého venkova
  • Úterý: 8 domácích, plyšových zvířátek z českého venkova
  • Středa: 8 domácích, plyšových zvířátek z českého venkova
  • Čtvrtek: 8 domácích, plyšových zvířátek z českého venkova
  • Pátek: 8 domácích, plyšových zvířátek z českého venkova
Reklama