Představte si, jak kráčíte po ulici a najednou uslyšíte melodii vaší oblíbené písničky. Najednou se cítíte sebevědomá, krásná a plná síly a sebedůvěry.
5f61ed15a3035obrazek.png
Stane se z vás superhrdinka odhodlaná na všechno. Mon Rouge je milostný dopis pro sebe samu - pro ženu ztělesňující lásku, kterou pociťuje sama k sobě a chce ji vidět i všude kolem sebe ve všedním světě.

Mistryně parfumérství Carolina Dumur vytvořila podmanivou kompozici, v níž se smyslné tóny květin kombinují s charakteristickou pačuli, odvážné kyselým rybízem a šťavnatou švestkou se špetkou cukru.

Mon Rouge - milostný dopis pro moderní superhrdinku
Expresivní a trvanlivá vůně je klíčem k sebevědomí. Jen pár kapek zvýrazní vaši ukrytou sílu a zvýrazní vaši ženskost.

Nesrovnávejte se s ostatními, milujte sebe a ostatní to z vás budou cítit a budou vás v tom následovat!

Hledejte od čtvrtka do úterý a vyhrajte parfémovanou vodu Rouge od Yves Rocher v hodnotě 1 490 Kč! Vyhraje 5 z vás.

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od čtvrtka 17. 9. 2020 do úterý 22. 9. 2020, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem ve 13ti článcích magazínu, které vyšly od 27. 8. 2020, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. POZOR! Sobota a neděle jsou tentorkát jeden hrací den (hledaný symbol můžete najít buď v sobotu nebo v neděli).

Hrát můžete od čtvrtka do úterý. Hodně štěstí.

ut.jpg

Jak voní vůně Mon Rouge Eau de Parfum? Je to výrazná a smyslně bezstarostná kompozice, v níž se éterický kosatec rozpouští do krémové neroli.

Květinové duo je obklopeno ovocem dozrávajícím na letním slunci. Celá kompozice je založena na intenzivním aroma pačuli se sladkou švestkou.
5f61ed229a765obrazek.pngPoznejte všechny tváře této parfémové vody:

  • Kosatec - dodává kompozici eleganci a hebkost. Kosatec je jemná rostlinka, která může kvést v mnoha barvách, ale nejčastěji si ji představujeme v modré verzi známé z Van Goghova obrazu. Tato rostlina má rafinovaný a výrazný akord, díky kterému budete v davu vynikat.
  • Neroli - zářivá esence, která dodává otevřenosti a optimismu. Odborníci Yves Rocher ji získávají destilací čerstvých květů pomeranče.
    Hotový olej svádí svým krémovým aroma a a svěžestí.
  • Pačuli - dřevitá nota plná síly a charakteru, která dokonale harmonizuje s kosatcem. Jeho název znamená „zelený list“ a jeho kořeny sahají do Asie a na ostrovy Karibského moře. Vůně je zemitá a sladká.
  • Černý rybíz - svěží a kyselé ovoce. Jeho listy obsahují velké množství éterických olejů, a proto je to složka, kterou parfuméři obzvlášť oceňují.
  • Švestka - poslední akord patří šťavnaté švestce podávané se špetkou cukrových krystalů. Švestka je příjemná a návyková. Svou sladkostí se podobá džemu, který jste ochutnali v sladkém koláči.

Typ balení a obsah
5f61ed9d6b7f2obrazek.png

Jedinečnost Mon Rouge se skrývá nejen v její podmanivé vůni. Obal byl navržen s ohledem na přírodní prostředí. Láhev a zátka jsou vyrobeny z recyklovaných a recyklovatelných materiálů. Karton se získal z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem. Vaše parfémy byly láskyplně vyrobeny ve francouzské Bretani s respektem k lidem a planetě!
5f61ee5868eedobrazek.png

Reklama