5f89943b19454obrazek.png
5f8993e5b295cobrazek.pngI Manufaktura, český výrobce kosmetiky, zaznamenala nevídanou poptávku po antibakteriálních gelech, které má v sortimentu již mnoho let. Zareagovala úpravou výrobního programu a ze dne na den začala namísto pečujících pleťových krémů, regeneračních šamponů a koupelových přísad vyrábět ve velkém šetrné a účinné dezinfekční gely. Podařilo se jí vybavit desetitisíce spokojených zákazníků a nezapomněla ani pomáhat. Během jarní krize věnovala Manufaktura materiální pomoc v podobě šetrného dezinfekčního přípravku v celkové hodnotě 2,5 milionu Kč. Pomoc putovala do dětských domovů, domovů pro seniory, center sociálních služeb, hospiců, Alzheimer center, organizace Skaut - Junák, Charity České republiky, základních a mateřských škol…
5f8993b9c7515obrazek.pngProtože potřeba těchto pomocníků stále trvá a poptávka neutichá, rozhodli se v Manufaktuře, že potěší své zákazníky novými gely. Novinky se pyšní vylepšeným, ještě šetrnějším složením, praktickým balením, které se vejde do každé kabelky, krásným designem a novými vůněmi, díky kterým se aplikace dezinfekčního prostředku stane příjemným provoněným rituálem.

Lety osvědčenou, lehkou a osvěžující vůni máty doplnila dvojice nováčků. Dámy zajisté potěší ovocná vůně meruňky a děti se mohou těšit na extra jemný gel s vtipným motivem prasátka, vhodný i pro citlivou pokožku. Dezinfekční gely obsahují 70 % lihu, antiseptický výtažek z tea tree, zjemňující panthenol a přírodní výtažky z ovoce a bylin. Neobsahují dráždivý peroxid vodíku, díky čemuž nadměrně nevysušují pokožku, a proto jsou vhodné i pro častější použití. Jejich účinnost proti bakteriím, plísním a obaleným virům včetně COVID-19 a chřipky je ověřena Zdravotním ústavem, rychle se vstřebávají a nelepí.

Od pondělí do pátku soutěžte balíčky Manufaktura, kde najdete dezinfekční gely na ruce! Pokud se zapojíte do hledání všechny soutěžní dny, budete ve slosování o fén na vlasy Rowenta CV5830F0 Studio Dry Glow!

Co musíte pro výhru udělat?

Buďte s Žena-in od pondělí 19. 10. do pátku 23. 10. 2020, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem v 12 článcích magazínu, které vyšly od 28. 9. 2020, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

Soutěžních obrázků je každý den 12. Pokud jich sesbíráte 12, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.

Všechny soutěžící prosíme, je to Hledací soutěž pro jednotlivce, neraďte si, kde hledat soutěžní vizuály. Pokud si budete pod článkem radit, nebudete zařazeni o možnost získat výhru!

Hrát můžete od pondělí do pátku. Pokud chcete hrát o Rowenta CV5830F0 Studio Dry Glow, musíte mít splněny úkoly každý hrací den.

ut.jpg

Pokud se tedy zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (pondělí, úterý, středa, čtvrtek a pátek) budete navíc ve slosování o fén na vlasy Rowenta CV5830F0 Studio Dry Glow.

  • Pondělí: Balíček s dezinfekční gely na ruce Manufaktura (Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Máta, Meruňka a Jemný)
  • Úterý: Balíček s dezinfekční gely na ruce Manufaktura (Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Máta, Meruňka a Jemný)
  • Středa: Balíček s dezinfekční gely na ruce Manufaktura (Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Máta, Meruňka a Jemný)
  • Čtvrtek: Balíček s dezinfekční gely na ruce Manufaktura (Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Máta, Meruňka a Jemný)
  • Pátek: Balíček s dezinfekční gely na ruce Manufaktura (Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Máta, Meruňka a Jemný)

Zvláštní cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): Fén na vlasy Rowenta CV5830F0 Studio Dry Glow!

V balíčku se můžete těšit:

Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Máta 100 ml

5f8993807d1baobrazek.pngDezinfekční gel na ruce poskytuje efektivní a šetrnou očistu rukou, která je velmi potřebná v jakékoliv „době virové“. Účinnost proti bakteriím, plísním a obaleným virům včetně COVID-19 a chřipky je ověřena Zdravotním ústavem. Nepostradatelný pomocník do MHD, nákupních center, veřejných budov a dalších míst s vysokou koncentrací lidí neobsahuje dráždivý peroxid vodíku, díky čemuž nadměrně nevysušuje pokožku, a proto je vhodný i pro častější použití. Účinná receptura obsahující 70% lihu a antiseptický výtažek z tea tree je navíc obohacena o zklidňující a zjemňující panthenol, mátový výtažek a vřídelní sůl pro šetrnou péči o pokožku. Dezinfekční antibakteriální a virucidní gel se rychle vstřebává, nelepí a je doprovázen příjemnou osvěžující vůní máty. Praktické balení 100 ml se vejde do každé kabelky, vyčistí Vaše ruce kdykoliv a kdekoliv, a napomůže Vám tak k nejlepší možné prevenci.

Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Meruňka 100 ml

5f89936834dadobrazek.pngDezinfekční gel na ruce poskytuje efektivní a šetrnou očistu rukou, která je velmi potřebná v jakékoliv „době virové“. Účinnost proti bakteriím, plísním a obaleným virům včetně COVID-19 a chřipky je ověřena Zdravotním ústavem. Nepostradatelný pomocník do MHD, nákupních center, veřejných budov a dalších míst s vysokou koncentrací lidí neobsahuje dráždivý peroxid vodíku, díky čemuž nadměrně nevysušuje pokožku, a proto je vhodný i pro častější použití. Účinná receptura obsahující 70% lihu a antiseptický výtažek z tea tree je navíc obohacena o zklidňující a zjemňující panthenol a meruňkový výtažek pro šetrnou péči o pokožku. Dezinfekční antibakteriální a virucidní gel se rychle vstřebává, nelepí a je doprovázen okouzlující ovocnou vůní. Krásná lahvička s voňavým pomocníkem se stane ozdobou Vaší kabelky. Její obsah důkladně vyčistí Vaše ruce kdykoliv a kdekoliv a napomůže Vám tak k nejlepší možné prevenci.

Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Jemný 100 ml

5f8993279df9cobrazek.pngJemný dezinfekční gel na ruce poskytuje efektivní, a přesto velmi šetrnou očistu, kterou ocení zejména dětská a citlivá pokožka. Účinnost proti bakteriím, plísním a obaleným virům včetně COVID-19 a chřipky je ověřena Zdravotním ústavem. Unikátní receptura spojující výjimečnou funkčnost a extra šetrnou péči obsahuje 70% lihu a antiseptický výtažek z tea tree. Navíc je obohacena o zklidňující a zjemňující panthenol a ovesný beta-glukan, regenerační allantoin a cenný ovesný a mandlový olej pro výživu, zvláčnění, ochranu a hydrataci pokožky a podporu její přirozené bariérové funkce. Nepostradatelný pomocník do MHD, nákupních center, škol, veřejných budov, parků a dalších míst s vysokou koncentrací lidí je vhodný i pro častější použití. Dezinfekční antibakteriální a virucidní gel neobsahuje barviva ani dráždivý peroxid vodíku, rychle se vstřebává, nelepí a je doprovázen příjemnou bezalergenní vůní. Gel v roztomilém balení s obrázkem veselého prasátka 100 ml vyčistí Vaše ruce na jakékoliv výpravě či výletu, a napomůže tak k nejlepší možné prevenci. Vhodný k použití pro děti již od 3 let za dohledu dospělých.

Fén na vlasy Rowenta Studio Dry CV5830F05f8992f0ae3cdobrazek.png

Vysoušeč vlasů Rowenta Studio Dry Glow CV5830F0 se díky vestavěnému ionizátoru postará o extrémně rychlé vysoušení vlasů se zářivým leskem. Generátor iontů odstraňuje statickou energii, čímž zamezuje nežádoucímu zvlnění a zanechává vaše vlasy dokonale hladké, poddajné a fantasticky zářivé. Díky pokročilé technologii Effiwatts je dosaženo energeticky úsporného výkonu a maximální účinnosti. Pro perfektní styling účesu je součástí příslušenství fénu na vlasy Rowenta CV5830F0 Studio Dry Glow i difuzér a koncentrátor.

Reklama