blobid0.png

Terapie psaním, snazší učení i kreativní nápady
Psaní rukou přináší řadu benefitů, například funguje jako určitý druh meditace. Ovlivňuje totiž stejná nervová vlákna, jako když se ponoříme do hlubokého rozjímání. A psaní jako terapie? Ano! Ne nadarmo se říká, že je potřeba se z toho občas „vypsat“. Zapisování myšlenek a pocitů do deníku může mít blahodárný vliv na naši psychiku. Je také dokázáno, a určitě s tím máte svou vlastní zkušenost, že co si napíšeme, to si snáze zapamatujeme. S perem v ruce rovněž popouštíme uzdu své fantazii, tím rozvíjíme kreativitu, stimulujeme mozek a lépe se soustředíme. Opomenout nesmíme ani rozvoj jemné motoriky.

Utřídit si myšlenky a poznámky pomohou také myšlenkové mapy, navíc při použití různých barev pro nás bude orientace v nich mnohem jednodušší. Hned osm barev nabízí elegantní pero se stiskacím mechanismem Pilot FriXion Point Clicker, od klasické modré a černé až po jemnou růžovou nebo světle modrou. A kdo by chtěl v myšlenkové mapě škrtat? Gumovací roller dovolí tok myšlenek a nápadů měnit, přesouvat a barevně ladit doprovodné ilustrace. K tomu napomůže nejen jemný gumovací inkoust, ale i inovativní synergy hrot, který zajistí úhlednou, čistou a tenkou stopu. Pište a plánujte chytře s Pilotem!

644b8e11dd537obrazek.png

Barvy povoleny!
Nebojte se barev, svět bude hned veselejší! „Při zvýrazňování a strukturování textů nemusíte používat pouze k tomu určené zvýrazňovače, podtrhávat lze i barevnými fixami, linery či rollery s barevnou náplní. Každému vyhovuje něco jiného a možností je spousta,“ uvádí Renata Unger, marketingová manažerka značky Pilot. Zkuste jemné či výraznější barvy gumovacího lineru Pilot FriXion Fineliner s tenkým hrotem. Barevné strukturování textu napomůže k lepšímu učení, zapamatování i orientaci ve všech vašich plánech a projektech. Vybírejte hned z 12 barev.

TIP: Zahoď mobil, napiš vzkaz!
Ručně psaný vzkaz má stále své neměnné kouzlo. Snadno jím vyjádříme nejen to, co chceme sdělit, ale i emoce, které se za vzkazem skrývají. Vyznání lásky, vzkaz pro radost nebo připomínka úkolu... Co je psáno, to je dáno. To ale neplatí v případě gumovaček od Pilotu – „kouzelný“ termosenzitivní inkoust po použití gumy na konci zvýrazňovače jednoduše zmizí a vy tak můžete vzkaz či poznámku snadno přizpůsobit svému záměru. A těch barev! Gumovací roller Pilot FriXion Point Clicker nebo gumovací liner Pilot FriXion Fineliner jsou tu k vašim službám.

Máte doma dítko, které se potřebuje občas "vypsat"? Pak neváhejte a zapojte se do Hledací soutěže! Určitě ho potěšíte krásným balíčkem s produkty značky Pilot.

644b8e4e73d6eobrazek.png

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od čtvrtka 4. 5. 2023 do středy 10. 5. 2023, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem v 8 článcích magazínu, které vyšly od 10. 4. 2023, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 8. Pokud jich sesbíráte 8, jste ve skupině, ze které vybereme za každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.

ut.jpg

Na tyto výhry se můžete těšit:

  • Čtvrtek: Balíček Pilot, ve kterém najdete gumovací pera a linery v hodnotě cca 500 Kč
  • Pátek: Balíček Pilot, ve kterém najdete gumovací pera a linery v hodnotě cca 500 Kč
  • Sobota, neděle a pondělí: Balíček Pilot, ve kterém najdete gumovací pera a linery v hodnotě cca 500 Kč
  • Úterý: Balíček Pilot, ve kterém najdete gumovací pera a linery v hodnotě cca 500 Kč
  • Středa: Balíček Pilot, ve kterém najdete gumovací pera a linery v hodnotě cca 500 Kč

Hrát můžete od čtvrtka do středy. Sobota, neděle a pondělí (z důvodu svátku), jsou jako jeden hrací den. Hledat obrázek můžete všechny tři dny.

obrazek.png