A co musíte pro výhru udělat?

Od úterý 1. 12. do neděle 6. 12. můžete vyhrát adventní kalendář Haribo! Hledejte s námi a těšte se na sladké vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem ve třinácti článcích magazínu, které vyšly od 9. 11. 2020, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme za každý den vítěze. Hrát můžete od úterý do neděle. Víkend - sobota a neděle jsou každý den samostatný! Zadaný obrázek musíte sebrat v sobotu i v něděli (pokud chcete mít možnost hrát o bezdrátová sluchátka Philips).

Celkem rozdáme 5 balíčků, ve kterých najdete adventní kalendář Haribo! Každá výherkyně získlá dva adventní kalendáře.

A to není vše! Zvláštní cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže):
Philips bezdrátová sluchátka do uší v hodnotě 5 599 Kč!

Hledejte každý den od úterý do neděle a těšte se na sladké výhry.

V balíčku se můžete těšit na:

  • Úterý: 2x adventní kalendář Haribo
  • Středa: 2x adventní kalendář Haribo
  • Čtvrtek: 2x adventní kalendář Haribo
  • Pátek: 2x adventní kalendář Haribo
  • Sobota: 2x adventní kalendář Haribo
  • Neděle: 2x adventní kalendář Haribo

Zvláštní cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): Philips bezdrátová sluchátka do uší v hodnotě 5 599 Kč!

Sladké čekání na Ježíška

Čekání na Ježíška je v očích dětí často nekonečné. Připravte jim proto každý jeden prosincový den malé sladké překvapení, které čeká za čtyřiadvaceti okénky adventního kalendáře Haribo. Tam se ukrývají mini balení nejoblíbenějších bonbonů jako Zlatí medvídci Goldbären, Phantasia, Tropi Frutti či Happy Cola, ovocné karamely MAOAM nebo vánoční speciály plné želatinových bonbonů rozmanitých ovocných příchutí tvarovaných dle typických vánočních motivů. Oslaďte vašim nejbližším advent a čekání na Ježíška, adventní kalendář Haribo potěší malé i dospělé.
Doporučená cena je 229 Kč.

Skutečně bezdrátová sluchátka do uší

Oblíbíte si zvuk i vzhled.
Ponořte se do bohatého a detailního zvuku nebo nalaďte svět kolem sebe. Tato propracovaná bezdrátová sluchátka se mohou pochlubit funkcí aktivního potlačení hluku a režimem Awareness, které vám umožní ovládat, co slyšíte. Sofistikovaný kruhový design je vyjádřením stylu.

Zvuk s detaily, širokým rozsahem a bohatými, silnými basy
Dokonale vyladěné 13mm reproduktory poskytují silné basy a úžasnou čistotu pro každou skladbu. Pokud sluchátko z ucha vyjmete, přehrávání hudby se pozastaví. Když sluchátko do ucha vrátíte, hudba se znovu spustí.

Nabíjecí pouzdro, Získejte až 24 hodin přehrávání
Nabíjecí pouzdro lze nabíjet bezdrátově nebo přes kabel USB-C. Plně nabité pouzdro vám poskytne 18 hodin přehrávání navíc. Sluchátka budou přehrávat 6 hodin na jedno nabití (5 hodin s funkcí ANC). Nabíjením po dobu 15 minut získáte 1 hodinu navíc.

Rafinovaný geometrický design. Pohodlně sedí v uchu
Kruhové pouzdro na sluchátka do uší se pyšní kvalitou zřejmou na dotek a je navrženo tak, aby jemně zachycovalo světlo a vytvořilo elegantní a nenápadný vzhled. Oválný zvukovod pohodlně a bezpečně padne do ucha a maximalizuje pasivní izolaci šumu.

Duální mikrofony pro křišťálově čistý zvuk hovorů. Režim Mono
Dva mikrofony v každém sluchátku se zaměřují na zvuk vašeho hlasu a výrazně tlumí hluk z okolního světa. Pokud jste na tišším místě a nemusíte při mluvení blokovat hluk, můžete v režimu mono použít pouze jedno sluchátko do ucha.

Nekompromisní konektivita. Integrované ovládací prvky sluchátek
Sluchátka jsou připravena k párování hned v okamžiku, kdy je vyjmete z nabíjecího pouzdra. Po spárování si zapamatují poslední zařízení, se kterým byla spárována. Dotykové ovládání na každém sluchátku usnadňuje ovládání hudby, hovorů a hlasitosti. 241

Hybridní technologie aktivního potlačení hluku. Zaměřte se, na co chcete
Když si skladba zaslouží vaši plnou pozornost, tato skutečně bezdrátová sluchátka vám umožní ponořit se do hudby bez rušivých vjemů. Jeden externí a jeden interní mikrofon společně odfiltrují okolní hluk. Režim Awareness vám umožní začít znovu vnímat okolní svět, když je třeba.

Aplikace Philips Headphones. Vlastní ovládání zvuku
Zvýrazněte basy. Stáhněte výšky. Aplikace Philips Headphones umožňuje ovládat hudbu, kterou posloucháte. Upravujte si úrovně sami nebo si vyberte z přednastavených stylů zvuku. Mezi přednastavenými režimy ANC můžete také přepínat jedním klepnutím.

Integrováno s aplikací asistent Google
Aplikaci asistent Google nebo jakéhokoli jiného hlasového asistenta jednoduše aktivujete stisknutím dotykových ovládacích prvků na levém sluchátku. Plně integrovaná funkce asistent Google vám umožní dělat toho více zcela bez použití rukou. Nechte si přečíst oznámení, požádejte o přehrávání hudby a další úkony.

Odolnost proti stříkající vodě a potu IPX4
Malé nabíjecí pouzdro již nemůže být praktičtější, a tato skutečně bezdrátová sluchátka jsou také odolná proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Nebude jim vadit ani trocha potu a nemusíte se obávat, že vás venku případně zastihne déšť.

Více inspirace najdete na stránkách www.philips.cz ZDE

Reklama