64d4ed0cd6eebobrazek.pngOd 10. srpna začíná tradiční věrnostní kampaň PENNY s nabídkou výhodného nákupu osmi plyšových hraček, které mohou po rozložení posloužit dětem jako polštářky. Vybrat si můžete lišku, pejska, jednorožce, ledního medvěda, divočáka, kravičku a medvídka nebo ježka.

Stačí nakoupit v PENNY a za každých 200 korun nákupu v PENNY dostane zákazník 1 bod. Za 10 bodů nasbíraných ve sběratelské kartičce pak bude možné zakoupit vybraného plyšáka za zvýhodněnou cenu 149,90 Kč. Lze jej, samozřejmě, pořídit i bez bodů, a to za plnou cenu 399,90 korun. Tato věrnostní akce potrvá od 10. srpna do 11. října a body bude možné uplatnit o týden déle, tedy až do 18. října. Akce platí do vyprodání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY po celé republice.

Také se vám mega plyšová zvířátka na hraní i spaní? Pak neváhejte a zapojte se do Hledací soutěže!

Vyhrajte 4 mega plyšová zvířátka na hraní i spaní, která jsou součástí jedinečné kolekce z PENNY! Ale to není vše! Hledejte všechny dny a můžete vyhrát celou sadu 8 Mega plyšových zvířátek na hraní i spaní.

A co musíte pro výhru udělat?
Buďte se Žena-in od pondělí 14. 8. do čtvrtka 17. 8. 2023, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem v 9 článcích magazínu, které vyšly od 20. 7. 2023, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 9. Pokud jich sesbíráte 9, jste ve skupině, ze které vybereme za každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.

64db52fba5383penny-st.jpg

Na tyto výhry se můžete těšit:

  • Pondělí: 4 mega plyšová zvířátka na hraní i spaní
  • Úterý: 4 mega plyšová zvířátka na hraní i spaní
  • Středa: 4 mega plyšová zvířátka na hraní i spaní
  • Čtvrtek: 4 mega plyšová zvířátka na hraní i spaní

Hlavní výhra: 8 mega plyšových zvířátek na hraní i spaní

Hrát můžete od pondělí do čtvrtka.

Ale to není vše! Užijte si HRAVÉ TÝDNY V PENNY!

64d4eee24b1abblobid0.png

Největší diskontní řetěz v ČR připravil na konec prázdnin a začátek školního roku hravé týdny. Od 10. srpna do 13. září si mohou majitelé aplikace PENNY zahrát oblíbenou PENNY HRU o ceny v hodnotě takřka 8 miliónů korun. Ve hře je mimo dalších cen především 8 sad dárkových karet PENNY v celkové hodnotě 960 000 korun! Od stejného data pak začne věrnostní kampaň nabízející dětem osm plyšových hraček, které lze použít i jako polštářky.

Chceme lidem nabízet kromě možnosti nákupu kvalitních produktů za výhodné ceny také něco navíc, a víme, že dnes jsou důležité zážitky. I proto jsme si řekli, že nabídneme na přelomu prázdnin a nového školního roku hravé týdny pro malé i velké, zkrátka pro celou rodinu. Zatímco rodiče si mohou zahrát o sadu dárkových karet v hodnotě 120 000 korun, pro děti jsme připravili sadu osmi plyšových zvířátek, které mohou používat i jako polštářky,“ říká Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu.

V rámci PENNY HRY bude od 10. srpna do 13. září ve hře hned 8 hlavních výher v podobě dárkových karet na nákup v prodejnách PENNY, v celkové hodnotě 960 000 korun, více než 125 000 produktů PENNY za téměř 7 000 000 korun, 1 000 slevových kupónů v hodnotě 100 korun a zajímavé věcné výhry. Přístup do hry získají všichni, kteří mají ve svém telefonu nainstalovanou aplikaci PENNY a jsou registrováni v MOJE PENNY, mají tedy digitální PENNY kartu nebo si ji pořídí. Do slosování o hlavní a věcné výhry budou automaticky zařazeni všichni přihlášení hráči po ukončení PENNY hry. Výherci budou následně kontaktováni e-mailem. Výhry v rámci kola štěstí si bude možné vyzvednout v kterékoliv z více než 400 prodejen PENNY po celé republice během konání soutěže.

Roztočit Kolo štěstí může zákazník 1x denně. Každý soutěžící přitom může hrát hru v období od 10. 8. 2023 do 13. 9. 2023 v libovolném počtu soutěžních dnů.

Více informací a pravidla soutěže naleznete na www.penny.cz.

64d4eecb68b09obrazek.png