5f29742c9a2f4image.png
Zvláčňující, regenerační a hydratační meruňková kosmetika se zaměřuje především na pečující produkty pro hýčkání pokožky. Využívá blahodárných účinků meruňkového oleje, výtažku z meruňkové dužiny či přírodního peelingu z meruňkových pecek.
Meruňka je pro nás symbolem českého léta – plná slunce, zdraví a vzpomínek na dětství. Na jižní Moravě ji najdeme téměř na každé zahrádce.

Meruňkový olej preventivně působí proti stárnutí pokožky, napomáhá při léčbě různých kožních nemocí – akné a ekzémů. Zklidňuje sluncem namáhanou pokožku po opalování. Výtažek z meruňkové dužiny dodává pokožce potřebnou hydrataci.

Kosmetika je doprovázena svěží jiskrnou ovocnou vůní plnou letního slunce, která Vás rozveselí.

Hledejte od čtvrtka do úterý a vyhrajte balíček plný pečující meruňkové péče od Manufaktury! Balíček vyhraje 5 z vás.

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od čtvrtka 6. 8. 2020 do úterý 11. 8. 2020, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem v 11ti článcích magazínu, které vyšly od 13. 7. 2020, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 11. Pokud jich sesbíráte 11, jste ve skupině, ze které vybereme každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. POZOR! Sobota a neděle jsou tentorkát jeden hrací den (hledaný symbol můžete najít buď v sobotu nebo v neděli).

Hrát můžete od čtvrtka do úterý.

so.jpg

Výhry:

  • Čtvrtek: balíček regenerační a hydratační meruňkové kosmetiky od Manufaktury v hodnotě 717 Kč
  • Pátek: balíček regenerační a hydratační meruňkové kosmetiky od Manufaktury v hodnotě 717 Kč
  • Sobota a neděle: balíček regenerační a hydratační meruňkové kosmetiky od Manufaktury v hodnotě 717 Kč
  • Pondělí: balíček regenerační a hydratační meruňkové kosmetiky od Manufaktury v hodnotě 717 Kč
  • Úterý: balíček regenerační a hydratační meruňkové kosmetiky od Manufaktury v hodnotě 717 Kč

Na jaké přípravky se můžete těšit?

Pečující sprchový a koupelový olej s panthenolem a meruňkovým a mandlovým olejem

5f29747bd0252image.pngPečující sprchový a koupelový olej vytvoří během kontaktu s vodou delikátní hedvábnou pěnu, která bude Vaši pokožku jemně hýčkat a zahalí ji jiskrnou meruňkovou vůní. Unikátní receptura, využívající vysokého obsahu cenných olejů z meruňkových a mandlových jader a slunečnicových semínek v kombinaci se zklidňujícím panthenolem a vitamínem E, zanechá pokožku vláčnou a hebkou. Je jen na Vás, zda-li si ji užijete ve formě osvěžující sprchy či relaxační koupele.

Meruňkový olej lisovaný za studena k péči o pleť, vlasy a pokožku

5f2974ab851e4image.pngZa studena lisovaný zvláčňující a regenerační BIO meruňkový olej lisovaný z jader nabízí velmi široké spektrum použití. Je ideální k péči o jemnou, suchou a citlivou pleť i pokožku celého těla (včetně dětské) a prospívá také vlasům. Díky jedinečné BIO kvalitě obsahuje mimořádně vysoké množství vitamínů a minerálů. Preventivně působí proti stárnutí pokožky, hydratuje, zjemňuje, napomáhá při léčbě různých kožních nemocí - akné a ekzémů. Zklidňuje sluncem namáhanou pokožku po opalování. Výborně se hodí k masážím obličeje, které zvyšují pružnost pokožky a předchází prohlubování vrásek. Po ošetření pleti meruňkovým olejem zůstane pleť jemná a hebká. Vlasům dodá meruňkový olej lesk a vláhu - používá se nejlépe jako intenzivní kúra před mytím vlasů.

Pečující balzám na rty s meruňkovým olejem a bambuckým máslem

5f29745b326a5image.pngZjemňující a regenerační balzám na rty obsahuje cenné přírodní ingredience: meruňkový a jojobový olej, bambucké máslo, včelí vosk a vitamín E. Blahodárný meruňkový olej bohatý na vitamíny rty zvláční. Unikátní bambucké máslo má výjimečné vyživující a hojivé účinky a chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy. Jojobový olej spolu s včelím voskem jsou významné svými regeneračními účinky, vitamín E ošetří suché a popraskané rty. Aplikaci doprovází šťavnatá vůně meruněk, která Vám připomene léto kdykoliv během roku.
5f29751e8ea02image.png

Reklama