PENNY v rámci své nové věrnostní akce nabízí osm plyšových zvířátek pocházejících z volné přírody celého světa. Děti tak mohou mít doma divoké zvířátko z daleké Afriky, Ameriky, Kanady nebo Asie. Ty mohou zákazníci pořídit svým dětem se slevou 75 % od 13. dubna až do poloviny června.

Lev, Zebra, Plameňák, Koala, Sova, Opička, Lenochod a Krokodýl. To je 8 zvířátek z divočiny které jsou součástí této jedinečné kolekce, kterou zákazníci zakoupí v některém z obchodů PENNY. „Víme, že jsou zvířátka u dětí velmi oblíbená. Už jsme dětem nabídli zvířátka z českého venkova, z prehistorie i včely a další broučky, a teď jim nabízíme zvířátka z divoké přírody. Věříme, že je nejen potěší, ale že se ve své dětské zvídavosti budou i zajímat o to, jak žijí a dozví se tak něco i o jejich životě. Radost není jediným naším cílem, chceme, aby se děti o těchto zvířátkách i něco dozvěděli,“ okomentoval volbu plyšáků Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY.

64369f2a93079blobid0.png

V rámci tradiční věrnostní akce stačí nakoupit v PENNY a za každých 200 korun nákupu v PENNY obdrží zákazník 1 bod. Za 10 bodů nasbíraných ve sběratelské kartičce pak bude možné zakoupit vybraného plyšáka za zvýhodněnou cenu 89,90 Kč. Lze jej, samozřejmě, pořídit i bez bodů, a to za plnou cenu 359,90 korun. Tato věrnostní akce potrvá od 13. dubna do 7. června a body bude možné uplatnit o týden déle, tedy až do 14. června. Akce platí do vyprodání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY po celé republice.

Také se vám zvířátka z divočiny líbí? Pak neváhejte a zapojte se do Hledací soutěže!

Vyhrajte 2 divoká zvířátka, která jsou součástí jedinečné kolekce z PENNY! Ale to není vše! Hledejte všechny dny a můžete vyhrát celou sadu 8 zvířátek.

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od pondělí 17. 4. do čtvrtka 20. 4. 2023, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem v 7 článcích magazínu, které vyšly od 22. 3. 2022, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 7. Pokud jich sesbíráte 7, jste ve skupině, ze které vybereme za každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.

po.jpg

Na tyto výhry se můžete těšit:

  • Pondělí: 2 plyšová zvířátka z volné přírody celého světa
  • Úterý: 2 plyšová zvířátka z volné přírody celého světa
  • Středa: 2 plyšová zvířátka z volné přírody celého světa
  • Čtvrtek: 2 plyšová zvířátka z volné přírody celého světa

Hlavní výhra: 8 plyšových zvířátek z volné přírody celého světa

Hrát můžete od pondělí do čtvrtka.

64369c5065cf3obrazek.png