Pedagogové to neměli jednoduché, stejně jako všichni členové rodiny, kteří se začali na vzdálené výuce více podílet. Velké díky proto patří nejen všem trpělivým kantorům, ale i všem maminkám tatíkům, babičkám, dědečkům, starším sourozencům a ostatním členům rodiny. Zkuste letos poděkovat všem zúčastněným nebo i sami sobě formou voňavého dárku od české značky Manufaktura, který dokáže zprostředkovat chvilky pohody, relaxace, příjemné péče a odpočinku. Balíčky navíc ozdobí visačky s osobním vzkazem „Děkuji“ nebo „Děkuji, paní učitelko“.

soutez-Jahoda-2.jpg

Hledejte si s námi a vyhrajte jeden z pěti balíčků plných sladké jahodové péče od Manufaktury. V krásných balíčcích s poděkováním ve formě visačky se vzkazem „Děkuji, paní učitelko“ najdete jemný hydratační sprchový gel a šampon s jiskřivou jahodovou vůní, pečující a vyživující krém na ruce a osvěžující hydratační lahůdku tohoto léta – jahodový pleťový sorbet.

Hledejte od čtvrtka do úterý a vyhrajte balíček plné sladké jahodové péče od Manufaktury! Vůni vyhraje 5 z vás.

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od čtvrtka 18. 6. 2020 do úterý 23. 6. 2020, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem v 11ti článcích magazínu, které vyšly od 28. 5. 2020, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 11. Pokud jich sesbíráte 11, jste ve skupině, ze které vybereme každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. POZOR! Sobota a neděle jsou tentorkát jeden hrací den (hledaný symbol můžete najít buď v sobotu nebo v neděli).
Hrát můžete od čtvrtka do úterý.

pa.jpg

Výhry:

  • Čtvrtek: balíček plné sladké jahodové péče od Manufaktury
  • Pátek: balíček plné sladké jahodové péče od Manufaktury
  • Sobota a neděle: balíček plné sladké jahodové péče od Manufaktury
  • Pondělí: balíček plné sladké jahodové péče od Manufaktury
  • Úterý: balíček plné sladké jahodové péče od Manufaktury

soutez-Jahoda.jpg

LIMITOVANÁ EDICE JAHODA & BEZOVÝ KVĚT
Jahody jsou skvělým pomocníkem pro Vaši krásu. V kosmetice jsou ceněné především blahodárné výtažky z jejich listů, bohaté na antioxidační a protizánětlivé třísloviny, vitamín C a minerální látky. Pyšní se skvělými čisticími, hydratačními a regeneračními účinky. My jsme je v našich produktech navíc umocnili spojením s výtažky z dalšího přírodního zázraku – květů bezu černého a vznikla tak skvělá jarní limitovaná edice Jahoda & Bezový květ. Bylinkáři a lidoví léčitelé jej pro své zklidňující a protizánětlivé účinky hojně používali na všelijaké neduhy a nemoci. Spojením jahody a bezového květu - cenných rostlin, tolik typických pro naše zahrádky, tak vznikly báječné pečující kosmetické lahůdky s nádherně jiskřivou vůní, které vnesou letní pohodu do Vaší koupelny.

Jemný hydratační sprchový gel a šampon Jahoda & Bezový květ
Užijte si intenzivní, a přesto extra něžnou péči s bohatě pěnícím sprchovým gelem a šamponem v praktickém složení 2 v 1, které je ideální nejen na cesty. Díky mimořádně jemnému složení na bázi cukru, kokosového a olivového oleje, bez obsahu SLES a silikonů, je vhodný i pro citlivější pokožku. Kombinace výtažku z listu jahodníku a z květu bezu černého zaručí pleti tolik potřebnou dávku hydratace a regenerace. Ovesný beta-glukan, panthenol a mandlový olej vyživí a zklidní pokožku, vlasům dodají hebkost a zvýší jejich lesk. Jemně osvěžující ovocné tóny jahod a bezových květů dokonale doprovodí Vaši každodenní očistu a provoní jakoukoliv koupelnu vůní léta.

Zjemňující hydratační krém na ruce Jahoda & Bezový květ
Ruce jsou vizitkou každého z nás, dopřejte jim tu správnou péči a pyšněte se jejich hebkou a mladistvou pokožkou. Složení krému je plné hydratačních, regeneračních a zjemňujících přírodních zázraků v čele s výtažky z listu jahodníku a květu černého bezu, které doplňuje mandlový a makadamiový olej, blahodárné bambucké máslo, zklidňující panthenol a ovesný beta-glukan. Oblečte své ruce do pomyslných voňavých a pečujících rukavic, které je zjemní a ochrání. Jedině pravidelnou a kvalitní péčí zůstane Vaše pokožka, namáhaná častým kontaktem s vodou, pobytem v suchém či klimatizovaném prostředí a dalšími nepříznivými vlivy, pečlivě ošetřená a jemná.

Reklama