647ef8bb5d954obrazek.png

V letní věrnostní kampani, která startuje 8. června, nabízí PENNY všem svým zákazníkům kolekci sedmi nožů značky VIVESS doplněné o praktické nůžky, protiskluzové dřevěné prkénko a bambusový držák na nože. Díky bodům za nákupy v PENNY můžete získat nože se slevou až 66 %.

Profesionální nože VIVESS jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Jejich čepele jsou pružné, dlouhodobě ostré a odolné proti rzi. Jsou navrženy v moderním designu s ergonomickými rukojeťmi. Kolekci 7 nožů od univerzálního nože, přes nože na rajčata, na loupání, na chleba, na maso až po u mnoha kuchařů velmi populární Santoku nůž, doplňují praktické kuchyňské nůžky, protiskluzové dřevěné prkénko a bambusový blok na nože s magnetickou úchytkou pro uložení všech sedmi nožů.

Jakýkoliv z deseti nabízených produktů VIVESS si můžete koupit za výhodné ceny ve všech prodejnách PENNY se slevou s body za nákupy až do začátku srpna. V průběhu věrnostní kampaně zákazníci dostanou za každých 200 korun svého nákupu 1 bod a za 10 těchto bodů pak dostanou atraktivní slevu na některý z produktů z nabízené kolekce. Body lze získat až od 9. srpna a uplatnit je o týden déle nebo do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY.

Inspiraci a recepty, které si s noži VIVESS mohou lidé připravit, pak najdou v aktuálním čísle S PENNY U STOLU. Nápady a inspiraci najdete také na Facebooku a Instagramu PENNY. Videa s recepty Martina Škody, pak můžete shlédnout na YouTube kanálu PENNY.

#varimehezkycesky

Zapojte se do Hledací soutěže a vyhrajte nože a doplňky VIVESS nebo Sadu nožů a doplňků VIVESS v hodnotě 3 500Kč!

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od pondělí 12. 6. do pátku 16. 6. 2023, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem ve 12ti článcích magazínu, které vyšly od 17. 5. 2023, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).
Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 12. Pokud jich sesbíráte 12, jste ve skupině, ze které vybereme za každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.
Hrát můžete od pondělí do pátku.

pa.jpg

Na tyto výhry se můžete těšit:

  • Pondělí: Nůž na rajčata + Nůž na krajení masa
  • Úterý: Nůž na loupání + Nůž na krájení chleba
  • Středa: Univerzální nůž + Bambusový blok na nože
  • Čtvrtek: Nůžky pro domácnost + Kuchyňský nůž
  • Pátek: Bambusové prkénko na krájení + Santoku nůž

647ef92cb1881obrazek.png
Cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): Celá sada nožů VIVESS
v hodnotě 3 500 Kč (Celkem 10 kusů)!