Nechte se provést rozkvetlou zahradou v samém srdci Londýna s vůní Burberry Her Blossom! Hrajte s námi od úterý do čtvrtka a vyhrajte vůni Burberry Her Blossom 30 ml v hodnotě 1 000 Kč!

cl.jpg

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte s Žena-in od úterý 6. 8. až do čtvrtka 8. 8. 2019, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem ve 13ti článcích magazínu, které vyšly od 10. 7. 2019, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).
Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme každý následující den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od úterý do čtvrtka.

ut.jpg

Hrajte s námi od úterý do čtvrtka a vyhrajte vůni Burberry Her Blossom 30 ml v hodnotě 1 000 Kč!

Výhry:

  • Úterý: Burberry Her Blossom 30 ml v hodnotě 1 000 Kč
  • Středa: Burberry Her Blossom 30 ml v hodnotě 1 000 Kč
  • Čtvrtek: Burberry Her Blossom 30 ml v hodnotě 1 000 Kč

Burberry Her Blossom, kterou navrhl mistr perfumér Francis Kurkidjan, se otevírá tóny mandarinky a růžového pepře, které jsou zabalené do švestkových květů a pivoňky. Ve spodních tónech zaznívají krémové noty santalového dřeva a pižma, které této lehoučké ovocné kompozici dávají hřejivost a hloubku.

Vrchní tóny: mandarinka a růžový pepř
Střední tóny: švestkový květ a pivoňka
Spodní tóny: pižmo a santalové dřevo

Burberry Her Blossom eau de toilette našla inspiraci v londýnských parcích uprostřed jara. Spojení švestkových květů, citrusových nót a jemných okvětních plátků pivoňky vytváří překvapivý květinový vánek. Krémové santalové dřevo a lehký motiv pižma doplňují lahodný a příjemný rukopis něžné ženskosti.“
Francis Kurkidjan

ZTVÁRNĚNÍ HER
Flakón je inspirovan archivním designem vůní Burberry a ozdoben bílým uzávěrem, který zastupuje rozkvetlé stromy. Hladké prohnuté sklo nahoře zdobí zlatý kroužek, který si můžete doplnit o iniciály.

Inspirujte se na videu:

Reklama