Od úterý do čtvrtka si můžete zasoutěžit o epilátor Braun Silk-épil 3. Hledejte s námi!

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte s Žena-in od úterý 9. 7. až do čtvrtka 11. 7. 2019, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem ve 13ti článcích magazínu, které vyšly od 17. 6. 2019, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

st.jpg

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme každý následující den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od úterý do čtvrtka.

Výhry:

  • Úterý: Braun Silk-épil 3 3-410 v hodnotě 1 599 Kč
  • Středa: Braun Silk-épil 3 3-410 v hodnotě 1 599 Kč
  • Čtvrtek: Braun Silk-épil 3 3-410 v hodnotě 1 599 Kč

Epilátor Braun Silk-épil 3 má nejen dvě rychlosti, speciálně navržený ergonomický tvar a moderní, kompaktní design, ale je vybaven i několika velmi praktickými prvky. Prvním z nich je využití jedinečných hrotů SoftLift, které zvedají rovně ležící chloupky a navádí je k pinzetám. Tím zajišťují jejich rychlé a důkladnější vytržení. Dále jsou to integrované masážní válečky, které jemně stimulují a masírují pokožku a umožňují tak neuvěřitelně jemné odstranění chloupků s trvanlivostí až čtyři týdny. Novinkou u tohoto modelu je Smartlight – chytré světýlko, díky němuž již při epilaci neopomenete žádný chloupek. Pro větší pohodlí je epilátor dodáván společně s výměnnou holicí hlavou, vhodnou pro depilaci na velmi citlivých místech. Ženy a dívky tak získávají při nákupu dvě možnosti odstraňování chloupků - nejen vytrhávání, ale také holení.

fb.jpg

Reklama