I Manufaktura, český výrobce kosmetiky, zaznamenala nevídanou poptávku po antibakteriálních gelech, které má v sortimentu již mnoho let. Zareagovala úpravou výrobního programu a ze dne na den začala namísto pečujících pleťových krémů, regeneračních šamponů a koupelových přísad vyrábět ve velkém šetrné a účinné dezinfekční gely. Podařilo se jí vybavit desetitisíce spokojených zákazníků a nezapomněla ani pomáhat. Během jarní krize věnovala Manufaktura materiální pomoc v podobě šetrného dezinfekčního přípravku v celkové hodnotě 2,5 milionu Kč. Pomoc putovala do dětských domovů, domovů pro seniory, center sociálních služeb, hospiců, Alzheimer center, organizace  Skaut - Junák, Charity České republiky, základních a mateřských škol…
Protože potřeba těchto pomocníků stále trvá a poptávka neutichá, rozhodli se v Manufaktuře, že potěší své zákazníky novými gely. Novinky se pyšní vylepšeným, ještě šetrnějším složením, praktickým balením, které se vejde do každé kabelky, krásným designem a novými vůněmi, díky kterým se aplikace dezinfekčního prostředku stane příjemným provoněným rituálem.

Lety osvědčenou, lehkou a osvěžující vůni máty doplnila dvojice nováčků. Dámy zajisté potěší ovocná vůně meruňky a děti se mohou těšit na extra jemný gel s vtipným motivem prasátka, vhodný i pro citlivou pokožku. Dezinfekční gely obsahují 70 % lihu, antiseptický výtažek z tea tree, zjemňující panthenol a přírodní výtažky z ovoce a bylin. Neobsahují dráždivý peroxid vodíku, díky čemuž nadměrně nevysušují pokožku, a proto jsou vhodné i pro častější použití. Jejich účinnost proti bakteriím, plísním a obaleným virům včetně COVID-19 a chřipky je ověřena Zdravotním ústavem, rychle se vstřebávají a nelepí.

Od pondělí do pátku soutěžte balíčky Manufaktura, kde najdete dezinfekční gely na ruce! Pokud se zapojíte do hledání všechny soutěžní dny, budete ve slosování o fén na vlasy Rowenta CV5830F0 Studio Dry Glow!

Co musíte pro výhru udělat?

Buďte s Žena-in od pondělí 19. 10. do pátku 23. 10. 2020, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem v 12 článcích magazínu, které vyšly od 28. 9. 2020, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

Soutěžních obrázků je každý den 12. Pokud jich sesbíráte 12, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.

Hrát můžete od pondělí do pátku. Pokud chcete hrát o Rowenta CV5830F0 Studio Dry Glow, musíte mít splněny úkoly každý hrací den.

Pokud se tedy zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (pondělí, úterý, středa, čtvrtek a pátek) budete navíc ve slosování o fén na vlasy Rowenta CV5830F0 Studio Dry Glow.

  • Pondělí: Balíček s dezinfekční gely na ruce Manufaktura (Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Máta, Meruňka a Jemný)
  • Úterý: Balíček s dezinfekční gely na ruce Manufaktura (Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Máta, Meruňka a Jemný)
  • Středa: Balíček s dezinfekční gely na ruce Manufaktura (Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Máta, Meruňka a Jemný)
  • Čtvrtek: Balíček s dezinfekční gely na ruce Manufaktura (Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Máta, Meruňka a Jemný)
  • Pátek: Balíček s dezinfekční gely na ruce Manufaktura (Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Máta, Meruňka a Jemný)

Zvláštní cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): Fén na vlasy Rowenta CV5830F0 Studio Dry Glow!

V balíčku se můžete těšit:

Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Máta 100 ml

Dezinfekční gel na ruce poskytuje efektivní a šetrnou očistu rukou, která je velmi potřebná v jakékoliv „době virové“. Účinnost proti bakteriím, plísním a obaleným virům včetně COVID-19 a chřipky je ověřena Zdravotním ústavem. Nepostradatelný pomocník do MHD, nákupních center, veřejných budov a dalších míst s vysokou koncentrací lidí neobsahuje dráždivý peroxid vodíku, díky čemuž nadměrně nevysušuje pokožku, a proto je vhodný i pro častější použití. Účinná receptura obsahující 70% lihu a antiseptický výtažek z tea tree je navíc obohacena o zklidňující a zjemňující panthenol, mátový výtažek a vřídelní sůl pro šetrnou péči o pokožku. Dezinfekční antibakteriální a virucidní gel se rychle vstřebává, nelepí a je doprovázen příjemnou osvěžující vůní máty. Praktické balení 100 ml se vejde do každé kabelky, vyčistí Vaše ruce kdykoliv a kdekoliv, a napomůže Vám tak k nejlepší možné prevenci.

Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Meruňka 100 ml

Dezinfekční gel na ruce poskytuje efektivní a šetrnou očistu rukou, která je velmi potřebná v jakékoliv „době virové“. Účinnost proti bakteriím, plísním a obaleným virům včetně COVID-19 a chřipky je ověřena Zdravotním ústavem.  Nepostradatelný pomocník do MHD, nákupních center, veřejných budov a dalších míst s vysokou koncentrací lidí neobsahuje dráždivý peroxid vodíku, díky čemuž nadměrně nevysušuje pokožku, a proto je vhodný i pro častější použití. Účinná receptura obsahující 70% lihu a antiseptický výtažek z tea tree je navíc obohacena o zklidňující a zjemňující panthenol a meruňkový výtažek pro šetrnou péči o pokožku. Dezinfekční antibakteriální a virucidní gel se rychle vstřebává, nelepí a je doprovázen okouzlující ovocnou vůní. Krásná lahvička s voňavým pomocníkem se stane ozdobou Vaší kabelky. Její obsah důkladně vyčistí Vaše ruce kdykoliv a kdekoliv a napomůže Vám tak k nejlepší možné prevenci.

Dezinfekční gel na ruce proti virům a bakteriím - Jemný  100 ml

Jemný dezinfekční gel na ruce poskytuje efektivní, a přesto velmi šetrnou očistu, kterou ocení zejména dětská a citlivá pokožka. Účinnost proti bakteriím, plísním a obaleným virům včetně COVID-19 a chřipky je ověřena Zdravotním ústavem. Unikátní receptura spojující výjimečnou funkčnost a extra šetrnou péči obsahuje 70% lihu a antiseptický výtažek z tea tree. Navíc je obohacena o zklidňující a zjemňující panthenol a ovesný beta-glukan, regenerační allantoin a cenný ovesný a mandlový olej pro výživu, zvláčnění, ochranu a hydrataci pokožky a podporu její přirozené bariérové funkce. Nepostradatelný pomocník do MHD, nákupních center, škol, veřejných budov, parků a dalších míst s vysokou koncentrací lidí je vhodný i pro častější použití. Dezinfekční antibakteriální a virucidní gel neobsahuje barviva ani dráždivý peroxid vodíku, rychle se vstřebává, nelepí a je doprovázen příjemnou bezalergenní vůní. Gel v roztomilém balení s obrázkem veselého prasátka 100 ml vyčistí Vaše ruce na jakékoliv výpravě či výletu, a napomůže tak k nejlepší možné prevenci. Vhodný k použití pro děti již od 3 let za dohledu dospělých.

Fén na vlasy Rowenta Studio Dry CV5830F0

Vysoušeč vlasů Rowenta Studio Dry Glow CV5830F0 se díky vestavěnému ionizátoru postará o extrémně rychlé vysoušení vlasů se zářivým leskem. Generátor iontů odstraňuje statickou energii, čímž zamezuje nežádoucímu zvlnění a zanechává vaše vlasy dokonale hladké, poddajné a fantasticky zářivé. Díky pokročilé technologii Effiwatts je dosaženo energeticky úsporného výkonu a maximální účinnosti. Pro perfektní styling účesu je součástí příslušenství fénu na vlasy Rowenta CV5830F0 Studio Dry Glow i difuzér a koncentrátor.

Reklama