Od 19. ledna až do dubna nabízí PENNY svým zákazníkům na výběr z 6 typů nádobí, a to od pánví až po tlakový hrnec, a 5 kuchyňských spotřebičů, mezi nimiž nechybí například praktický kuchyňský robot, pro většinu kuchařů nezbytný tyčový mixér nebo oblíbený gril a sendvičovač.

63ce5a27af50bblobid0.png

Například kuchyňský robot má výkon 1300 W a tři typy výměnných nástavců pro mísení, šlehání a hnětení. Sendvičovač 3v1 zase tři variabilní desky, díky kterým lze snadno připravit nejenom křupavé toasty, ale třeba i vafle na dokonalou snídani. Tyčový mixér s nástavci pak zase vyšlehá a naseká vše, co je v kuchyni potřeba. Součástí nabídky je i praktický elektrický gril, který lze otevřít až na 180°. Nádobí Berlinger Haus pak má na sobě nepřilnavou vrstvu Black Titan, která zabraňuje připalování, a zároveň se snadno čistí. Samozřejmostí je jeho použití na indukční varné desky. Pánve mají navíc praktické odnímatelné rukojeti pro snadné zapékání v troubě.

Celkem 11 produktů Berlinger Haus si můžete v PENNY koupit za výhodné ceny ve všech prodejnách PENNY se slevou až 66 % až do dubna letošního roku. Zákazníci v rámci věrnostní kampaně získají za každých 200 korun nákupu 1 bod a za 10 těchto bodů pak získají atraktivní slevu na některý z produktů v kolekci. Body lze získat až od 5. dubna a uplatnit je o týden déle nebo do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY.

Inspiraci pro pokrmy, které díky nádobí a pomocníkům Berlinger Haus připravíte snadno a rychle, najdete v aktuálním čísle S PENNY U STOLU. Nápady a inspiraci najdete také na Facebooku a Instagramu PENNY. Videa s recepty Martina Škody, pak můžete shlédnout na YouTube kanálu PENNY.
#varimehezkycesky

Na výhry se mohou těšit:

  • Pondělí: Sadu na pečení Berlinger Haus v hodnotě 650 Kč - Mikanna57 
  • Úterý: Sadu na pečení Berlinger Haus v hodnotě 650 Kč - vranislava
  • Středa: Sadu na pečení Berlinger Haus v hodnotě 650 Kč - tajnostii 
  • Čtvrtek: Sadu na pečení Berlinger Haus v hodnotě 650 Kč - La.Beta
  • Pátek: Sadu na pečení Berlinger Haus v hodnotě 650 Kč - musilovahana 

Cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): Berlinger Haus kuchyňský robot v hodnotě 4 600Kč - BeNetka

blobid0.png

63ce59b5656a8obrazek.png