647ef8bb5d954obrazek.png

V letní věrnostní kampani, která startuje 8. června, nabízí PENNY všem svým zákazníkům kolekci sedmi nožů značky VIVESS doplněné o praktické nůžky, protiskluzové dřevěné prkénko a bambusový držák na nože. Díky bodům za nákupy v PENNY můžete získat nože se slevou až 66 %.

Profesionální nože VIVESS jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Jejich čepele jsou pružné, dlouhodobě ostré a odolné proti rzi. Jsou navrženy v moderním designu s ergonomickými rukojeťmi. Kolekci 7 nožů od univerzálního nože, přes nože na rajčata, na loupání, na chleba, na maso až po u mnoha kuchařů velmi populární Santoku nůž, doplňují praktické kuchyňské nůžky, protiskluzové dřevěné prkénko a bambusový blok na nože s magnetickou úchytkou pro uložení všech sedmi nožů.

Jakýkoliv z deseti nabízených produktů VIVESS si můžete koupit za výhodné ceny ve všech prodejnách PENNY se slevou s body za nákupy až do začátku srpna. V průběhu věrnostní kampaně zákazníci dostanou za každých 200 korun svého nákupu 1 bod a za 10 těchto bodů pak dostanou atraktivní slevu na některý z produktů z nabízené kolekce. Body lze získat až od 9. srpna a uplatnit je o týden déle nebo do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY.

Inspiraci a recepty, které si s noži VIVESS mohou lidé připravit, pak najdou v aktuálním čísle S PENNY U STOLU. Nápady a inspiraci najdete také na Facebooku a Instagramu PENNY. Videa s recepty Martina Škody, pak můžete shlédnout na YouTube kanálu PENNY.

#varimehezkycesky

Na nože a doplňky VIVESS se mohou těšit:

Výherci:

  • Pondělí: Nůž na rajčata + Nůž na krajení masa - nutelka6
  • Úterý: Nůž na loupání + Nůž na krájení chleba - DCOlga
  • Středa: Univerzální nůž + Bambusový blok na nože - danko
  • Čtvrtek: Nůžky pro domácnost + Kuchyňský nůž - tondanovat
  • Pátek: Bambusové prkénko na krájení + Santoku nůž - telelot

647ef92cb1881obrazek.png
Cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): Celá sada nožů VIVESS
v hodnotě 3 500 Kč (Celkem 10 kusů) - Titanie

Reklama