61408762e770bobrazek.png
Výhry:

 • Čtvrtek: Balíček Manufaktura Šípek - marde 
 • Pátek: Balíček Manufaktura Šípek - DeanaH
 • Sobota: Balíček Manufaktura Šípek - domatr
 • Neděle: Balíček Manufaktura Meruňka - Bohunka780
 • Pondělí: Balíček Manufaktura Meruňka - Adama
 • Úterý: Balíček Manufaktura Meruňka - telelot 

Cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže) pánský holicí strojek Braun Series 9 Wet&Dry v hodnotě 6 999 Kč - Alarik

Všem výhercům GRATULUJEME!

Manufaktura představila netrpělivě očekávanou limitovanou edici Šípek pro letošní podzim a zimu. Vy máte nyní skvělou příležitost vyhrát jeden z balíčků.

I tentokrát se česká značka Manufaktura při tvorbě nové limitované edice inspirovala darem z přírody typickým pro naši zem. Vždyť kdo nezažil sbírání šípků na podzim, jejich následné sušení a nakonec popíjení lahodného čaje? Tento oranžovočervený plod, tolik charakteristický pro náš barevný český podzim, je v našich končinách opravdovým pokladem.

Co šípková kolekce ukrývá?

sip2.jpg
Každodenní sprchování zpříjemní Zjemňující jiskřivý sprchový gel. Rty zjemní a ochrání Regenerační & výživný balzám na rty. Své ruce odměníte aplikací Výživného & ochranného krému a intenzivní hydrataci pleti dopřeje Ochranný & výživný pleťový balzám. Limitovanou edici i tentokrát skvěle doplňuje oblíbený Poctivý sirup a Přírodní vonná svíčka.

V kosmetických recepturách edice Šípek byl využit zejména vysoce hydratační, regenerační a vyhlazující šípkový olej, který chrání pokožku, zpomaluje stárnutí a napomáhá proti pleťovým nedokonalostem. Přivoňte si a zamilujte se do okouzlující čisté vůně s tóny červených plodů, která Vaše zkrášlující rituály maximálně zpříjemní.

Balíček s vůní meruněk

614075279396aobrazek.png
Zvláčňující, regenerační a hydratační kosmetika Meruňka plná slunce využívá blahodárných účinků meruňkového oleje nebo výtažku z meruňkové dužiny. Kosmetika je doprovázena úžasnou ovocnou vůní, která Vás rozveselí. Meruňkový olej působí preventivně proti stárnutí pokožky, napomáhá při léčbě různých kožních nemocí – akné a ekzémů a zklidňuje sluncem namáhanou pokožku. Výtažek z meruňkové dužiny dodává pokožce potřebnou hydrataci.

Balíček kosmetiky Meruňka pro péči ve třech krocích:

6140750c5fbacobrazek.png1. Hydratujte už během mytí
Olejové sprchové gely jsou ideální volbou pro všechny, kdo trpí suchou pokožku, ale nekamarádí se s tělovými mléky a oleji. Sprchový olej zajistí hydratační péči už během sprchování.
Pečující sprchový a koupelový olej Meruňka
Sprchový a koupelový olej s meruňkovým a mandlovým olejem a panthenolem dopřeje pokožce zklidňující péči a něžné hýčkání za doprovodu sladké vůně meruněk.

2. Tělové oleje - hit roku
Skvělým řešením pro dehydrovanou pokožku jsou tělové oleje. Propadněte jejich kouzlu i Vy. Obsahují vzácné ingredience ze světa přírody, které poskytnou Vaší pokožce sametové pohlazení a vydatnou dávku hydratace a regenerace.
Olej k péči o pleť, vlasy a pokožku Meruňka
Cenný, za studena lisovaný BIO meruňkový olej napomáhá hydrataci, zjemnění a regeneraci. Objevte jeho pečující kouzlo, kterým vyčarujete krásu své pleti, pokožky i vlasů.

3. Nezapomínejte na ani na vlasy
Specifickou péči v létě vyžadují i vlasy. Slunce, chlorovaná voda, písek či prach jim dávají pořádně zabrat. Jsou pak suché, roztřepené a bez lesku. Dopřejte jim speciální péči, nebudete litovat.
Vlasová mlha pro hydrataci a ochranu Meruňka
Jemná antistatická mlha pro lesk, hloubkovou hydrataci a ochranu barvy a kvality vlasů při jejich každodenní zátěži. Zahalte Vaše vlasy do ochranného štítu vonícího po meruňkách

Braun Series 9 9291cc Wet&Dry holicí strojek
Pro opravdu hladké oholení bez podráždění má holicí strojek Braun Series 9 9291cc Wet&Dry inovovanou holicí hlavu s přidanou částí, která chrání vaši tvář před podrážděním. Konturám vaší tváře se holicí strojek přizpůsobí díky 10D výkyvné hlavě. Muži s citlivější pletí také ocení možnost použití holicího strojku s pěnou nebo gelem na holení.
614073e891168obrazek.png

Hlavní vlastnosti

 • Dokonale se přizpůsobí tvarům tváře
 • Titanová lišta narovná a oholí špatně dostupné a ležící vousy
 • Vousy rostoucí různými směry odstraní zastřihovací lišta
 • Dokonalé oholení díky konstrukci holicí fólie
 • Až 50 minut provozu na baterii
 • Holení s pěnou nebo gelem na holení či ve sprše
 • Omyvatelný pod tekoucí vodou
 • Čisticí stanice strojek čistí, nabíjí, promazává a vysouší
Reklama