Víme komu uděláme radost sladkýcm dárkem. Všem výhercům GRATULUJEME.

Výhry:

  • Čtvrtek: Balíček Tatiana Figaro, Figaro Symfonia Mléčná, Figaro Symfonia Hořká a I Love Milka srdíčko 44 g - kajmat
  • Pátek: Balíček Tatiana Figaro, Figaro Symfonia Mléčná, Figaro Symfonia Hořká a I Love Milka srdíčko 44 g - princeznakrasomila
  • Sobota a neděle: Tatiana Figaro, Figaro Symfonia Mléčná, Figaro Symfonia Hořká a I Love Milka srdíčko 44 g - Simi10
  • Pondělí: Tatiana Figaro, Figaro Symfonia Mléčná, Figaro Symfonia Hořká a I Love Milka srdíčko 44 g - dadma
  • Úterý: Tatiana Figaro, Figaro Symfonia Mléčná, Figaro Symfonia Hořká a I Love Milka srdíčko 44 g - Ovace

V balíčku se můžete těšit na: Tatiana Figaro, Figaro Symfonia Mléčná, Figaro Symfonia Hořká a I Love Milka srdíčko 44 g!

Generacemi prověřená chuť - Tatiana Figaro
Svátek všech maminek je za rohem, a pokud chcete tu svou obdarovat něčím, co ji opravdu potěší, volba by měla padnout na bonboniéru Tatiana. V balení se totiž ukrývá 16 kousků s lískooříškovou náplní a celým lískovým oříškem. Navíc jsou zalité lahodnou čokoládou. Nejdůležitější osoby v našem životě si přeci zaslouží to nejlepší v podobě lokálního pokladu.
Doporučená MOC: 99,90 Kč/172 g

5ea953255d484kolaz.jpg

Symfonie chutí pro naše maminky - Figaro Symfonia
Druhou květnovou neděli slaví svátek nejdůležitější osoby v našich životech – všechny maminky. Letos je můžete potěšit novinkou Figaro Symfonia. Dopřejte své mamince exkluzivní symfonii chutí, která zaručeně udělá radost i těm nejnáročnějším z nich. Pralinky totiž nabízí výběr šesti druhů čokoládových překvapení různých tvarů i chutí v mléčné nebo hořké variantě. Pochutnat si může na pralinkách s mandlí, lískovým oříškem nebo s kávovým krémem.
Doporučená MOC: 99,90 CZK/3,99 EUR

To nejjemnější potěšení - I Love Milka srdce
Maminky jsou těmi nejdůležitějšími osobami v našem životě. Už brzy budou všechny slavit svůj velký svátek. Jak tedy potěšit právě tu svou? Jemné pralinky Milka jsou tou nejlepší možnou volbou. V elegantním balení se ukrývají malá čokoládová srdíčka z pravého alpského mléka s lískooříškovou krémovou náplní. Navíc je na každé krabičce prostor, do kterého můžete vepsat své mamince vzkaz, kterým jí dáte najevo svou lásku a to, co pro vás znamená. Každé balení bude tedy originál. Darujte maminkám hned dvě překvapení v jednom a zaručeně jí tím vykouzlíte úsměv na tváři.

5ea953300ea14milkakolaz.jpg

Reklama